A A A

Pamięć USB Store 'n' Go V3 z interfejsem USB 3.0

27 kwietnia 2012, 12:51
Pamięć USB Store 'n' Go V3 z interfejsem USB 3.0

Firma Verbatim przedstawia nową rodzinę pamięci USB z USB 3.0, który zapewnia transfer danych. Store 'n' Go V3 to niewielkie urządzenie o zwężającej się konstrukcji z mechanizmem wysuwania i blokady, który chroni złącze USB.

Dzięki interfejsowi USB 3.0 pamięć Store 'n' Go V3 oferuje transfer danych nawet dziesięciokrotnie szybszy w porównaniu ze standardem USB 2.0, co przyspiesza przenoszenie lub zapisywanie dużych plików każdego typu. Interfejs USB 3.0 jest zgodny wstecz z USB 2.0.

Praktyczny mechanizm wysuwania i blokady ("Slide and Lock") chroni złącze urządzenia. Złącze można zablokować w pozycji wysuniętej podczas korzystania z pamięci, po czym wsunąć z powrotem, kiedy urządzenie nie jest używane.

Pamięć o pojemności 16 GB jest dostępna w kolorach "Sunkissed Yellow" (słoneczny żółty), "Eucalyptus Green" (eukaliptusowa zieleń), "Hot Pink" (gorący różowy), "Caribbean Blue" (karaibski błękit), "Volcanic Orange" (wulkaniczny pomarańczowy) oraz "Violet" (fiołkowy). Szary model Store 'n' Go V3 jest dostępny w czterech wersjach o pojemności 8 GB, 16 GB, 32 GB i 64 GB. Pozwala to na przechowywanie większych plików multimedialnych, takich jak wideo i zdjęcia.


PC Format / Informacja prasowa
Tagi: sprzęt
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto