A A A

Panasonic PT-VW431DE

5 października 2012, 08:37
Panasonic PT-VW431DE

Panasonic zaprezentował kompaktowy projektor cyfrowy PT-VW431DE, przeznaczony do dużych pomieszczeń konferencyjnych i wykładowych.

W nowym projektorze cyfrowym PT-VW431DE zastosowana została technologia Digital Link. Rozwiązanie pozwala na sterowanie urządzeniem oraz przesyłanie sygnału audio i wideo na odległość do 100 metrów za pomocą jednego przewodu sieciowego LAN oraz złącza RJ45, zastępując tym samym standard HDMI. Dzięki temu możliwe jest korzystanie z projektora bez konieczności podłączania dodatkowych zewnętrznych odbiorników oraz dużej ilości kabli.

Panasonic PT-VW431DE charakteryzuje się jasnością 4 300 lumenów oraz kontrastem 3 500:1. Urządzenie dodatkowo wykorzystuje technologię Panasonic Daylight View Basic, która z pomocą czujnika światła dostosowuje pracę projektora do natężenia oświetlenia zewnętrznego. Żywotność lampy o mocy 280W wynosi 4 000 godzin, co gwarantuje długi okres pracy projektora bez konieczności serwisowania.

W nowym projektorze firmy Panasonic zastosowany został obiektyw z 1,6x-krotnym zoomem optycznym, który umożliwia projekcję z odległości od 2,5 do 4,1 metra. Urządzenie posiada również możliwość zmiany ustawienia obiektywu w pionowej osi (układ Lens Shift) pod kątem +48 stopni bez utraty jakości wyświetlanego obrazu.

Na polskim rynku projektor PT-VW431DE będzie dostępny u autoryzowanych dystrybutorów firmy Panasonic od października 2012 roku w sugerowanej cenie 5 900 zł.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto