A A A

Panasonic przygotuje Waszą kamerę do wakacyjnych wojaży

6 lipca 2012, 09:18
Panasonic przygotuje Waszą kamerę do wakacyjnych wojaży

Ciekawą ofertę na okres wakacji przygotował Panasonic. Właściciele kamer tej marki mogą w lipcu 2012 oddać je bezpłatnie do serwisu w celu przeprowadzenia przeglądu przed wyjazdem na wakacje.

Firma Panasonic postanowiła wyjść naprzeciw potrzebom konsumentów i pomóc im w wakacyjnych przygotowaniach. W ramach akcji Clinic Service, klienci, którzy kupili swoje kamery Panasonic po 2005 roku, mogą skorzystać z bezpłatnego przeglądu. Kamery biorące udział w akcji przejdą kompleksowe oględziny, a także zostaną poddane niezbędnym zabiegom naprawczym, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Clinic Service obejmuje:

• czyszczenie toru biegu taśmy oraz zespołu bębna wizyjnego w kamerach serii DV (Digital Video),

• konserwację napędu DVD w kamerach DVD,

• czyszczenie wizjera; oczyszczenie lub konserwacja możliwych elementów optycznych lub mechanicznych obiektywu,

• ocenę stanu akumulatora wg kryterium jego przydatności do użytku,

• ogólną inspekcję najważniejszych obszarów kamery pod względem mechanicznym oraz elektronicznym.

Dodatkowo, osoby biorące udział w akcji będą mogły skorzystać z możliwości zakupu oryginalnych części zamiennych oraz akcesoriów do kamer wideo po preferencyjnych cenach. Ponadto, każdy uczestnik Clinic Service otrzyma kupon rabatowy na zakup dowolnego produktu marki Panasonic w sklepie internetowym E-Shop.

Promocja trwa od 2 do 31 lipca 2012r. W celu skorzystania z usługi Clinic Service wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie producenta oraz przygotować produkt do odbioru przez firmę kurierską. Reszta formalności zostanie zrealizowana przez firmę obsługującą projekt Clinic Service.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto