A A A

Panasonic speakerboard SC-HTE180

25 marca 2014, 11:55
Panasonic przedstawił najnowszy system głośnikowy typu speakerboard – SC-HTE180. Jest to kolejny szczebel ewolucji głośników i soundbarów - jak twierdzi producent.
Panasonic speakerboard SC-HTE180

Nowy system głośnikowy,dla telewizorów o przekątnej ekranu od 42 do  50 cali, korzysta z technologii przetwarzania dźwięku Panasonic H.Bass zapewnia jeszcze głębsze i pełniejsze basy. W rezultacie użytkownik „zanurza się" w dźwięku, co pozwala nie tylko usłyszeć, ale również poczuć akcję na ekranie.

Kolejnym potwierdzeniem nacisku, jaki Panasonic kładzie na wzbogacanie dźwięku w domowej rozrywce, jest funkcja Clear-Mode Dialogue systemu  SC-HTE180. Podczas gdy konkurencyjne systemy audio mogą emitować dźwięk tylko spod telewizora, system SC-HTE180 speakerboard sprawia wrażenie, jakby brzmienie dochodziło ze środka ekranu. W ten sposób dialogi lepiej współgrają z obrazem i stają się bardziej zrozumiałe.

SC-HTE180 oferuje również różne opcje inteligentnej łączności i obsługi sieci. Wejście HDMI ogranicza liczbę wymaganych kabli, dzięki czemu za telewizorem robi się więcej miejsca. Co więcej, SC-HTE180 obsługuje zarówno standard Bluetooth, jak i NFC, umożliwiając nawiązanie połączenia Bluetooth poprzez dotknięcie odpowiedniego obszaru systemu głośnikowego urządzeniem zgodnym z NFC, a także bezprzewodowe połączenie systemu z telewizorem zgodnym z Bluetooth.

System głośnikowy SC-HTE180 ma szerokość 700 mm i optymalną wysokość  60 mm. Odporna na zadrapanie obudowa o fakturze szczotkowanego metalu jest dostępna w kolorze czarnym lub srebrnym.

 


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (1)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
avatar
mrpurrfect
26 marca 2014, 14:50
wygląda fajnie - cieawe czy by pasowało do mojego tv :)
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto