A A A

Panasonic wyprodukuje jeszcze większe telewizory

10 czerwca 2010, 09:35
Panasonic wyprodukuje jeszcze większe telewizory

W momencie, gdy większość producentów tylko delikatnie powiększa rozmiar swoich telewizorów 3D, Panasonic ogłosił rozpoczęcie produkcji urządzenia, które wielkością podwójnie przewyższy konkurencję.

Portal Cnet podaje, że 152-calowy Panasonic TH-152UX1 ma być standardowo wyposażony w wejście HDMI, ale jego kontrast to, bagatela, 5000000:1. Rozdzielczość tego telewizora ma wynosić 4096x2160 pikseli. Urządzenie trafi do sprzedaży w Japonii i Ameryce Północnej w okolicach stycznia 2011.

W 2007 roku firma zaprezentowała światu 103-calową plazmę, która w pierwszym roku sprzedała się w liczbie 15 egzemplarzy. W momencie, gdy pozostali producenci skupiają się na masowej produkcji mniejszych urządzeń dla zwykłych użytkowników, Panasonic wciąż próbuje pokazać, że możliwości technologiczne LCD i LED nadal pozostają niewykorzystane.


PC Format
Tagi: sprzęt
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Discord nie tylko dla graczy
3 lipca 2020
Aplikacja rozpoczyna rebranding, który ma poszerzyć grono odbiorców, przede wszystkim spoza kręgu graczy.

Policja odszyfrowała przestępców
3 lipca 2020
Europejskie służby użyły złośliwego oprogramowania, by rozpracować bandytów. W Wielkiej Brytanii aresztowano prawie 750 osób.


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto