A A A

Pancerna klawiatura dla graczy

25 stycznia 2019, 10:00
Genesis Rhod 420 RGB to nowy model klawiatury dla graczy, przypominający Rhod 400. Najważniejsza różnica: Rhod 420 może pochwalić się aluminiową obudową.
Pancerna klawiatura dla graczy

Tak skonstruowana klawiatura ma znieść więcej, wytrzymać przypadkowe uderzenia czy zgniecenia. Poza tym, przyznajmy - aluminium wygląda elegancko. Bardziej odporne mają być także nadruki na klawiszach, dzięki zastosowaniu metody "Double Injection".

Klawiatury gamingowe muszą radzić sobie lepiej niż "cywilne" modele z sytuacjami w których jednocześnie przyciśniętych zostanie kilka klawiszy. Dlatego aż 19-przyciskowy anti-ghosting w Genesis Rhod 420 RGB to duża zaleta. Podobnie jak sama budowa klawiszy oferująca cichą pracę, którą z pewnością docenią pozostali domownicy. Na wygodę użytkowania wpływa także możliwość regulacji nachylenia klawiatury, a przyciski o średnio-wysokim skoku mają pasować do preferencji większości graczy. W Rhod 420 można także wyłączyć przycisk Windows, który zdecydowanie nie jest ulubieńcem graczy.

Istotnym elementem sprzętu gamingowego jest stylistyka. W tej dziedzinie Genesis Rhod 420 RGB niewątpliwie nie ma się czego wstydzić. Efektowne, wielobarwne podświetlenie, zbudowane w oparciu o 6 stref i wykorzystujące 9 trybów pracy podkreśla gamingowy charakter klawiatury.

Klawiatura Genesis Rhod 420 dostępna jest na rynku w cenie 89 zł.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualnościAlexa zamilkła w Europie
23 stycznia 2022
Usługa wirtualnego asystenta Amazona nieaktywna w Wielkiej Brytanii i na kontynencie europejskim.

Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto