A A A

Październikowe nowości od Blizzarda

12 października 2017, 07:20
W ramach świętowania najbardziej przerażającej pory roku powróciło wydarzenie halloweenowe w Overwatch. W drugiej połowie miesiąca rozpoczną się Zaduszniki w Heroes of the Storm, World of Warcraft i Hearthstone, a także pojawi się nowa aktualizacja do Diablo III.
Październikowe nowości od Blizzarda

BLIZZCON 2017 - okolicznościowe gadżety w grach

Przy okazji każdego BlizzConu w ramach podziękowania dla społeczności graczy Blizzard przygotował dla uczestników konwentu i posiadaczy wirtualnego biletu zestaw okolicznościowych gadżetów cyfrowych. Gracze World of Warcraft krążą już po Wichrogrodzie i Orgrimmarze na swoich blizzconowych wierzchowcach, a od dzisiaj do świętowania mogą dołączyć miłośnicy gier Overwatch i StarCraft II.

Oto, co można otrzymać, jeśli uczestniczymy w BlizzConie osobiście lub posiadamy wirtualny bilet:

- Overwatch - skórka BlizzCon 2017 dla Winstona - już dostępna!

- StarCraft II - skórki Złomiarz dla ERK, próbnika i robotnicy - już dostępne!

- Heroes of the Storm - wierzchowiec Brzytwogrzbiet z Nexusa, Sztandar z BlizzConu 2017, Portret: BlizzCon 2017 oraz graffiti: Kreskówkowy brzytwogrzbiet z Nexusa - dostępne już niedługo

- Diablo III -zwierzak Męcimanta - dostępny już niedługo

- Hearthstone- tajemniczy gadżet - dostępny już niedługo

- World of Warcraft- wierzchowce Niebiański Ścigacz z Wichrogrodu (Stormwind Skychaser) i Przechwytywacz z Orgrimmaru (Orgrimmar Interceptor) - już dostępne w grze

Powrót Halloween w Overwatch

Od 10 października trwa sezonowe wydarzenie Halloweenowa Groza w Overwatch. Gracze mogą przemierzać nawiedzone ulice Eichenwalde i Hollywood, powiększać swoją kolekcję halloweenowych elementów ozdobnych i wspólnie toczyć walki z siłami zła w dwóch rozróbach PvE - Zemście dr. Złomensteina oraz nowej Wiecznej zemście dr. Złomensteina z różnymi grupami bohaterów.

Z okazji wydarzenia Blizzard ponownie otworzył kryptę, aby umożliwić graczom odblokowywanie ulubionych halloweenowych elementów z zeszłego roku oraz ponad 50 atrakcyjnych gadżetów, w tym takich legendarnych skórek jak Amarrrri dla Any, Van Helsing dla McCree, Smoczyca dla Symmetry czy Kultystta dla Zenyatty.

Heroes Of The Storm - zaduszniki

Zaduszniki wracają do Nexusa, a wraz z nimi przerażające nowe skórki, pakiety emotek, nowa tematyczna skrzynka z łupami oraz zaktualizowane zadanie zadusznikowe, za wykonanie którego można otrzymać graffiti, sztandar i portret! A żeby zasiać jeszcze więcej zamętu, do walki dołączy nowy bohater - Złomiarz z Overwatch, uwielbiający wszystko, co wybucha.

Oto część atrakcji, jakich gracze Heroes of the Storm mogą spodziewać się w czasie trwania wydarzenia:

- Nowe skórki: Upadły Złomiarz, Doktor Wolf i Mr Stein, Łowczyni Wampirów V, Upiorny rumak, Widmowy rumak, Czarowna Jasnoskrzydła, Zamaskowany Gazol, Męcik Ogrodowe Truchło, Czachronia, Czo'gal z Dyńki

- Pakiety zadusznikowych emotek

- Nowe warianty skórek: Xul Strach na Wróble, Łowczyni Wampirów Valla, Arthas Karmazynowy Hrabia, Zaria Ciężkoświatowiec, Kasja Królowa Piratów, Genji Smok, Oni Genji

- Zadanie zadusznikowe: Rozegraj dwa mecze przed zakończeniem wydarzenia w listopadzie, żeby otrzymać Graffiti: Kreskówkowy Bezgłowy Jeździec, osiem meczów, żeby odblokować Wojenny sztandar z Zaduszników i 15 meczów, żeby zgarnąć Portret: Bezgłowy Jeździec.

World Of Warcraft - zaduszniki

Zaduszniki wracają także do Azeroth, a wraz z nimi czekają na nas upiorne upominki (Tricky Treats), kostiumy i psoty, natomiast kilku szczęśliwców będzie miało szansę zdobyć wierzchowca Bezgłowego Jeźdźca (Headless Horseman).

Bezgłowy Jeździec zamieszka w tym roku w Szkarłatnym Klasztorze (Scarlet Monastery), a gracze mogą odwiedzać go, by wymieniać upiorne upominki na nowe kostiumy, nowego zwierzaka i nowe spiczaste kapelusze - najmodniejsze dodatki w tym sezonie dla każdej drużyny podążającej z duchem czasu.

Wkrótce podamy więcej szczegółów - a póki co gracze powinni zaznaczyć w kalendarzach przyszłą środę i potrenować rzucanie wiadrem.

Hearthstone - zaduszniki

Karczmarz zorganizuje wydarzenie z okazji Zaduszników ze specjalnymi emotkami, tematycznie zdobionymi planszami, okolicznościową Areną i świątecznymi bohaterami. Wyglądajcie szczegółowych informacji.

Diablo III - aktualizacja 2.6.1

Ulice Sanktuarium już są dość przerażające, ale wraz z najbliższą aktualizacją Blizzard ma kilka trików w zanadrzu. W aktualizacji 2.6.1 producent przygląda się dokładnie klasom postaci i dostosowuje niektóre zestawy, przedmioty i umiejętności.

Aktualizacja zostanie udostępniona wkrótce i jest to dobry moment na ponowne zanurzenie się w grze - zwłaszcza jeśli mamy słabość do takich umiejętności jak Tornado, Zamarznięta Kula i Eksplodująca Dłoń.

 


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto