A A A

Pazerna na adresy

17 września 2007, 13:48
Pazerna na adresy

Pewna Chinka, Zheng Qingyin, która zarejestrowała aż 10 tysięcy adresów internetowych w domenie "eu", została pozwana do sądu przez organizację European Registry for Internet Domains. EURid zarzuca kobiecie, że dokumenty, którymi się posługiwała podczas rejestracji adresów, a które stwierdzają, iż mieszka ona w Londynie, są fałszywe.

Zheng Qingyin zwróciła na siebie uwagę EURid liczbą adresów, które zarejestrowała. Jak podkreślają przedstawiciele organizacji, jeszcze nigdy pojedyncza osoba nie zarejestrowała nawet w połowie tylu adresów, co Chinka. EURid zdecydował, że do końca zakończenia procesu rzeczone domeny będą zamrożone. Na wieść o tym Zheng Qingyin pozwała organizację do sądu.

Źródło: AFP


Maciej Płochocki PCF
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Długopis-dyktafon Olympus VP-20
17 lutego 2020
Olympus wychodzi naprzeciw oczekiwaniom dziennikarzy i projektuje ciekawy gadżet – elegancki dyktafon wizualnie przypominający długopis.

Nowości w aplikacji Telegram
17 lutego 2020
Telegram nie ma tak wielu użytkowników jak Messenger czy WhatsApp, ale wciąż nieźle sobie radzi. Doczekał się właśnie kolejnej aktualizacji.


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto