A A A

Pecety nowej marki Xede - już w sklepach

24 listopada 2016, 12:00
Xede to nowa marka komputerów stacjonarnych, kierowana do osób oczekujących wysokiej wydajności oraz atrakcyjnej stylistyki. Dla producenta ten ostatni element ma kluczowe znaczenie – pecety Xede zyskują nowe życie jako element definiujący aranżację wnętrza.
Pecety nowej marki Xede - już w sklepach

Komputery Xede są przeznaczone zarówno do domów, jak i do firm, w których mają służyć jako uzupełnienie urządzeń mobilnych. Szczególnie dotyczy to dziedzin, w których sprzęt mobilny się nie sprawdzi: gry, multimedia, zaawansowana grafika często napędzana technologią VR czy przetwarzanie i obróbka znacznych ilości danych. Producent zwraca uwagę także na trend „Eco", który sprzyja komputerom stacjonarnym - łatwość modernizacji i napraw zwiększa długowieczność sprzętu.

Podstawę oferty stanowią trzy linie przeznaczone dla użytkowników domowych: Base, Mini oraz Play. Pierwsza seria wyróżnia się niewielkimi rozmiarami oraz nowoczesnym designem, dzięki czemu idealnie wpisuje się w aranżację stylowego salonu lub biura. Seria Mini dedykowana jest dla osób poszukujących komputerów wydajnych, niewielkich i energooszczędnych. Obudowa ma wymiary około 11x11x4,3 cm, a sprzęt pobiera trzykrotnie mniej energii niż standardowy pecet. Natomiast Play to seria komputerów stworzonych dla graczy, zbudowanych z najlepszych komponentów, przy zachowaniu wysokiej estetyki obudów.

Ofertę komputerów Xede można obejrzeć na stronie producenta www.xede.eu, a zakupić je w wyselekcjonowanych sklepach Media Expert. Sieć partnerów jest cały czas poszerzana w oparciu o wskaźniki docieralności do użytkowników z różnych grup docelowych.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto