A A A

Pendrive do zadań specjalnych

27 marca 2017, 10:00
Marka Lexar zaprezentowała JumpDrive Tough USB 3.1 – pendrive odporny na warunki atmosferyczne.
Pendrive do zadań specjalnych

Specjalnie zaprojektowana obudowa zabezpiecza dane przed czynnikami zewnętrznymi, oferując ochronę przed zgnieceniem i uderzeniami (do 750 PSI / 51 ATM), temperaturą (-25°C do 150°C) oraz wodą (do 30 m). To jednak nie wszystko! Poza ochroną mechaniczną, Lexar JumpDrive Tough USB 3.1 gwarantuje także zabezpieczenie danych przed kradzieżą bądź przypadkowym usunięciem, dzięki wgranemu oprogramowaniu EncryptStick Lite z 256-bitowym szyfrowaniem AES.

Lexar JumpDrive Tough USB 3.1 zapewnia szybkość odczytu do 150MB/s i zapisu na poziomie 60 MB/s, dzięki czemu transfer 3GB klipu wideo w jakości HD zajmie mniej niż 1 minutę. Dla większej wszechstronności napęd jest wstecznie kompatybilny z urządzeniami USB 3.0 i 2.0.

Lexar JumpDrive Tough USB 3.1 dostępny jest w pojemnościach 32 GB, 64 GB oraz 128 GB.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (1)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
avatar
sbab
13 kwietnia 2017, 07:29
O to coś dla mnie, ostatnio w torbie w której był pendrive rozlała mi się woda, tak sobie przeleżał w tej wodzie i po danych, do wywalenia, dobrze że nie było tam nic ważnego, ten lexar mnie zaciekawił, szybkość odczytu robi wrażenie
Najnowsze aktualności
Instagram testuje dodatkowe opcje
9 grudnia 2019
Platforma pracuje właśnie nad możliwością dodawania Historii bezpośrednio do archiwum oraz wprowadzeniem gradientu w dymkach wiadomości...
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto