A A A

Philips S326 - smartfon z pilotem na podczerwień

28 listopada 2016, 13:30
Telewizor, kino domowe, wieża Hi-Fi, klimatyzator - każde z tych urządzeń potrzebuje pilota, który lubi się gubić i rozładowywać. Philips ma alternatywę - smartfon LTE z wbudowanym pilotem zdalnego sterowania na podczerwień.
Philips S326 - smartfon z pilotem na podczerwień

Mowa o modelu Philips S326, który trafił właśnie do oferty operatora Plus. Jest on wyposażony w nadajnik podczerwieni, oraz specjalną aplikację, która po krótkiej kalibracji pozwoli na sterowanie urządzeniami w naszym domu.

Philips S326 to niedrogi telefon, zaprojektowany z myślą o estetyce i ergonomii. Smukła obudowa z wyprofilowanymi pod optymalnym kątem rogami, wykonana z solidnego tworzywa otacza 5-calowy ekran HD IPS oferujący wyraźny, nasycony obraz.

Za płynność działania systemu Android 5.1 odpowiada 4-rdzeniowy procesor 1,5GHz i 1GB RAM. Użytkownik ma do dyspozycji 8 GB pamięci, które może rozbudować o kolejne 32 GB dzięki slotowi na karty microSD.

Obsługa LTE zapewnia szybką łączność i błyskawiczne pobieranie i wysyłanie danych, a dzięki Dual SIM telefon obsłuży dwa numery telefonu. Dodatkowo smartfon posiada aparat fotograficzny o rozdzielczości 8 MP, wyposażony we flesz LED.

Wszystko jest zasilane dużą baterią o pojemności 3000 mAh, która pozwala na 30 godzin rozmów i nawet 27 dni pracy w trybie czuwania.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto