A A A

Phone 6s i iPhone 6s Plus 9 października w Polsce

28 września 2015, 07:10
iPhone 6s oraz iPhone 6s Plus trafią to Polski 9 października - to oficjalna informacja podana przez Apple.
Phone 6s i iPhone 6s Plus 9 października w Polsce

Nowe iPhone'y wyglądają identycznie jak poprzednia generacja. To nie powinno akurat nikogo dziwić, bo przyjęta przez Apple taktyka zakłada odświeżanie designu smartfonów co dwa lata. Dlatego też modele 6s i 6s Plus nie stanowią zupełnie nowej generacji telefonów, a ulepszenie poprzedniej. Innowacji nie sposób dostrzec gołym okiem, ale jest ich naprawdę sporo.

Przede wszystkim 3D Touch, technologia wcześniej znana jako Force Touch zastosowana w zegarku Apple Watch. To nowy sposób interakcji ze smartfonem, polegający na naciskaniu ekranu z różną siłą i wyzwalaniu tym samym odpowiednich reakcji. Dla przykładu, krótkie kliknięcie w ikonę aplikacji otworzy ją, podczas gdy przytrzymanie jej otworzy kontekstowe menu. To nie wszystko - dzięki 3D Touch będzie można podglądnąć zawartość treści dokumentu, galerii czy zdjęcia bez ich otwierania. To technologia, która zdecydowanie usprawni korzystanie z iPhone'a i można spodziewać się, że inni producenci telefonów komórkowych wykorzystają ją u siebie.

Ceny? iPhone 6s od 739 euro, A 6s Plus 849 euro.

Więcej informacji o iPhone'ach

 


PC Format / Informacja prasowa
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualnościWrażliwy Bluetooth
21 lutego 2020
Błędy w mikroczipach zagrażają wielu urządzeniom medycznym, łącznie z rozrusznikami serca – twierdzą naukowcy z uniwersytetu w Singapurze.

Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto