A A A

PicoPix 3410 100 lumenów w kieszeni

20 września 2013, 11:44
PicoPix 3410   100 lumenów w kieszeni

W ofercie firmy Philips pojawił się drugi model, po PPX 3610, należący do trzeciej generacji kieszonkowych projektorów PicoPix.

PicoPix 3410, mimo że zajmuje środkowe miejsce w ofercie projektorów kieszonkowych Philips PicoPix, posiada większe możliwości niż topowy model poprzedniej generacji. Urządzenie mierzy 105x105x31,5 mm i waży 270 gramów. Wyposażone jest w 4GB wbudowanej pamięci i baterię umożliwiającą 2 godziny pracy bez podłączenia do zasilania.

Lampa o jasności 100 lumenów i kontraście ANSI wynoszącym 1000:1 powinna wyświetlić jasny i wyraźny obraz o przekątnej nawet 120” (305cm). Do wyświetlania obrazu wykorzystywane są diody LED, których żywotność ocenia się na ponad 30 000 godzin.

Względem poprzedniej generacji, powiększyła się lista plików obsługiwanych przez urządzenie:

• wideo: .avi, .mov, .mp4, .mkv; kodeki: MJPEG, H263, MPEG4, H264,

• audio: MP3, AC3,

• foto: JPEG, BMP, PNG, GIF

• dokumenty: pdf, ppt/pptx, xls/xlsx, doc/docx. Projektor wyposażono w złącza: mini-HDMI, jack 3,5mm, USB, mini USB oraz złącze kart SD. Pozwalają one podłączyć całą gamę urządzeń zewnętrznych.

W zestawie, oprócz samego projektora, znajdziemy wyposażenie dodatkowe, a w nim m.in.: futerał, zasilacz, pilot, instrukcję obsługi oraz podstawowy komplet okablowania, składający się z kabla HDMI i adaptera miniUSB-USB.

Dodatkowo, do urządzeń PicoPix dostępna jest cała gama dodatkowego okablowania, pozwalającego połączyć projektor z mobilnymi urządzeniami Apple oraz z urządzeniami wyposażonymi w porty MHL, kompozytowy czy VGA. Na liście dodatkowych akcesoriów można znaleźć stację audio zwiększającą głośność i jakość generowanego dźwięku, a także wydłużającą czas pracy na zasilaniu bateryjnym do 4 godzin.

Kieszonkowy projektor Philips PicoPix 3410 jest objęty 24-miesięczną gwarancją producenta, a jego sugerowana cena detaliczna wynosi 1499 PLN brutto.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (1)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
avatar
mikolajzwarmii
23 września 2013, 14:00
Świetnie. Dla mnie takie urządzenie to doskonała alternatywa dla telewizorów.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto