A A A

PicoPix 3514 - biznesowy projektor dla mobilnych

28 stycznia 2015, 07:40
Kieszonkowe projektory Philips PicoPix 3514 są już dostępne w Polsce. Edycja biznesowa wyposażona została w zestaw przydatnych akcesoriów: statyw, ładowarkę samochodową oraz torbę podróżną.
PicoPix 3514 - biznesowy projektor dla mobilnych

PicoPix 3514 należy do odświeżonej, 3-generacji kieszonkowych projektorów marki Philips. Bazuje na zaprezentowanym w październiku ubiegłego roku modelu PPX 3414. Źródłem światła w urządzeniu jest lampa LED RGB o jasności 140 ANSI lumenów i żywotności do 30 000 godzin.

Projektor może wyświetlać obraz o przekątnej 120 cali i rozdzielczości 854 x 480 pikseli. Współczynnik kontrastu wynosi 1000:1. Dzięki niewielkim gabarytom (105 x 105 x 31,5 mm), ważący zaledwie 270 g PPX 3514 jest w pełni przenośny. Bateria o pojemności 1800 mAh pozwala na korzystanie z urządzenia bez dostępu do zasilania sieciowego. Czas pracy na baterii to 2 godziny.

Dołączone akcesoria w postaci: pilota, kabli HDMI oraz mini USB, statywu, ładowarki samochodowej i torby podróżnej, znacznie rozszerzają funkcjonalność projektora. Ponadstandardowe wyposażenie edycji biznesowej daje użytkownikowi możliwość elastycznego korzystania z PicoPix w każdych warunkach, niezależnie od tego czy jest to praca w biurze, czy też w podróży służbowej.

Projektor kieszonkowy w edycji biznesowej podobnie jak pozostałe modele z rodziny PicoPix (PPX 3414 i PPX 3614), jest w stanie samodzielnie odtwarzać popularne formaty wideo, zdjęcia, dokumenty pakietu Microsoft Office oraz pliki PDF. Obsługuje karty pamięci SD, ale również zewnętrzne nośniki flash USB i dyski twarde.

PPX 3514 został wyposażony we wbudowany głośnik, posiada również intuicyjny panel kontrolny i bogaty zestaw złączy: A/V, jack 3,5 mm, VGA, mini-HDMI i USB z obsługą MHL. Można do niego podłączyć stację muzyczną oraz tuner DVB-T, dedykowane dla 3-ciej generacji projektorów PicoPix.

Urządzenie można już nabyć w kanale B2B. Sugerowana cena detaliczna kieszonkowego projektora Philips PicoPix 3514 w to 1649 PLN brutto.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualnościSieć 5G bez sprzętu Huaweia
25 maja 2020
Brytyjczycy przygotowują się do wycofania urządzeń chińskiego potentata z sieci telekomunikacyjnych.

Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto