A A A

Pierwsza klawiatura z technologią Mecha-Membrane

5 września 2016, 12:00
Razer poinformował o premierze Razer Ornata, nowej linii gamingowych klawiatur wyposażanych w rewolucyjną mechaniczno-membranową technologię Razer Mecha-Membrane.
Pierwsza klawiatura z technologią Mecha-Membrane

Klawiatura została zaprojektowana tak, aby połączyć najbardziej pożądane cechy klawiatur z kopułkową, gumową membraną z zaletami klawiatur mechanicznych. Razer Mecha-Membrane zapewnia zarówno wrażenie miękkości klawisza jak i wyczuwalny, dający poczucie precyzji klik przy każdym naciśnięciu.

Zazwyczaj użytkownicy wybierają klawiatury membranowe dla wygody pisania, podczas gdy na klawiatury mechaniczne decydują się osoby, które preferują klawisze o szybkiej aktywacji i dające poczucie oporu. Razer Mecha-Membrane to unikalne hybrydowe klawisze o średnim skoku, które zapewniają wygodę i efektywność jak żadne inne urządzenie tego typu na rynku.

Model Razer Ornata Chroma to również indywidualnie podświetlane klawisze w technologii Razer Chroma, która udostępnia łatwe do dostosowania funkcje podświetlenia i które bez trudu można synchronizować między wieloma urządzeniami. Gracze mogą wybierać swobodnie pośród 16.8 miliona kolorów i rozmaitych efektów. Tworzenie i zapis układów kolorów jest możliwy dzięki oprogramowaniu Razer Synapse, a na dzielenie się nimi z innymi użytkownikami pozwala platforma Razer Chroma Workshop. Profile podświetlenia Razer Chroma w grach są również standardowo zintegrowane z wieloma popularnymi tytułami takimi jak "Overwatch", "Call of Duty: Black Ops III", "Blade and Soul" i wieloma innymi.

W komplecie z Razer Ornata producent dostarcza również ergonomiczną podkładkę pod nadgarstki, której magnetyczne mocowanie pozwala na łatwy demontaż kiedy jest to konieczne.

Alternatywna wersja Razer Ornata z jednobarwnym zielonym podświetleniem będzie dostępna równolegle w sprzedaży.

Cena: €109.99


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto