A A A

Pierwsze sprzęty Ravcore już w sprzedaży

18 grudnia 2015, 12:00
Już dziś do sprzedaży trafią pierwsze produkty dla graczy nowej marki gamingowej Ravcore – klawiatury Hurricane i Blade, mysz Tempest i słuchawki Zen.
Pierwsze sprzęty Ravcore już w sprzedaży

Klawiatura i mysz to podstawowe akcesoria gracza, które mogą przyczynić się do jego sukcesu lub porażki. Precyzja kliknięć, szybkość reakcji i brak opóźnień mogą mieć kolosalne znaczenie. Jednocześnie wraz ze wzrostem jakości ścieżki dźwiękowej w grach coraz ważniejsze są urządzenia, które pozwalają odtworzyć ją w odpowiedni sposób. Szczególnie istotne jest to w grach typu FPS, gdzie odzwierciedlenie przestrzenne dźwięków z otoczenia ma bezpośredni wpływ na akcję, np. gdy chcemy określić pozycję przeciwnika na podstawie słyszanych kroków czy przeładowania broni.

Klawiatura Hurricane

Szerokie możliwości personalizacji to jedna z najważniejszych cech dobrej klawiatury dla gracza. Hurricane ma 10 dodatkowych, programowalnych przycisków oraz 4 profile, które pozwalają użytkownikowi przypisywać funkcje do poszczególnych klawiszy oraz ustawić makra w dziesiątkach kombinacji, zgodnie z preferencjami w poszczególnych grach. Czerwone klawisze można wymienić na czarne - w zestawie z klawiaturą znajduje się komplet klawiszy kierunkowych (strzałki), klawisze WASD oraz dedykowany uchwyt umożliwiający sprawny demontaż i montaż wymiennych nakładek. Ciekawym rozwiązaniem w klawiaturze Hurricane jest dołączony do zestawu dedykowany wiatrak, który owiewa i ochładza dłonie gracza w najgorętszych momentach gry. Można go podłączyć w jednym z dwóch złącz, rozlokowanych po obu stronach klawiatury. Hurricane została także wyposażona w dwa porty USB 2.0 umożliwiające podłączenie pamięci przenośnej, słuchawek i innych urządzeń USB bez plątaniny kabli ciągnących się od komputera.

Klawiatura Blade

Klawiatura membranowa Blade to sprzęt dla graczy, którzy cenią zarówno funkcjonalność i wygodę użytkowania, jak i ciekawy wygląd. Regulacja częstotliwości próbkowania (125 - 1000 Hz) oraz czasu reakcji przycisków umożliwiają dostosowanie czułości i szybkości klawiatury do wymagań każdej gry. Blade jest wyposażona w 9 programowalnych przycisków, przystosowanych do obsługi ustawień makro oraz 4 odpowiedzialne za profile. Użytkownik może spersonalizować swój sprzęt tak, aby był doskonale dopasowany do jego potrzeb i pomagał osiągać coraz lepsze wyniki. Dzięki dwóm dodatkowym przyciskom gracz może również szybko przełączać się pomiędzy trybami poruszania się za pomocą strzałek lub przycisków WASD. Ponadto, dzięki przyciskowi blokady Windows nie trzeba martwić się przypadkowym naciśnięciem klawiszy Windows, Alt + Tab czy innych skrótów, które mogą powodować przerwanie gry. Blade wyróżnia się także podświetleniem LED - klawiatura podzielona jest na 4 segmenty i z poziomu dedykowanego oprogramowania użytkownik może ustawić kolory podświetlenia każdego z nich. Można je dostosować do swoich indywidualnych preferencji , bazując np. na kolorach podświetlenia PC, myszy lub po prostu ulubionych kolorach.

Mysz Tempest

W grze każdy ruch myszą - jego szybkość i precyzja - ma znaczenie. Od tego ruchu może zależeć wygrana lub porażka. Jednocześnie każda gra i każdy gracz mają inne wymagania, dlatego tak ważna jest personalizacja ustawień myszy. Mysz Ravcore Tempest z laserowym sensorem AVAGO 9800 umożliwia dostosowanie urządzenia do indywidualnych preferencji. 8 programowalnych przycisków, 5 profili użytkownika oraz estetyczne i łatwe w obsłudze oprogramowanie pozwalają przypisywać funkcje do poszczególnych klawiszy i ustawiać makra zgodnie z potrzebami użytkownika. Rozdzielczość ma 6-poziomową regulację w zakresie 200-8200DPI, użytkownik może sam zaprogramować wartości poszczególnych poziomów. Częstotliwość próbkowania 125Hz-1000Hz oraz przyspieszenie 30G gwarantują brak opóźnień. Tempest charakteryzuje się także symetryczną budową, wygodną zarówno dla prawo-, jak i leworęcznych graczy. Przewód w oplocie z pozłacanym USB zapewnia wysoką trwałość.

Słuchawki Zen

Dzięki nowym słuchawkom Ravcore Zen graczom nie umknie żaden szczegół, a gra będzie jeszcze bardziej realistyczna. Dedykowane oprogramowanie umożliwia dostosowanie słuchawek do indywidualnych preferencji gracza - regulowane jest natężenie basów oraz czułość dźwięku w każdej z 7 stref w systemie dźwięku przestrzennego 7.1. Słuchawki charakteryzują się wysoką jakością wykorzystanych materiałów oraz funkcjonalną budową, co zapewnia długą żywotność i wygodę użytkowania nawet podczas wielogodzinnych rozgrywek. Są wyposażone w chowany elastyczny mikrofon, którego długość i pozycję można modyfikować zależnie od indywidualnych potrzeb. Model ten wyróżnia się także podświetleniem LED, którego kolor można wybrać, dostosowując go np. do podświetlenia swojego komputera, pozostałych akcesoriów czy po prostu własnych upodobań. Za pomocą jednego przycisku gracz może także wyłączyć podświetlenie.

Klawiatury Hurricane i Blade, mysz Tempest oraz słuchawki Zen już dziś trafiają do sprzedaży.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto