A A A

Pierwsze wizualizacje Google Pixel 2

20 stycznia 2017, 13:30
Na jednym z chińskich portali branżowych pojawiły się pierwsze grafiki przedstawiające model Google Pixel 2.
Pierwsze wizualizacje Google Pixel 2

Sądząc po zdjęciach, telefon będzie bardzo smukły i może posiadać charakterystyczne płaskie boki ze ściętymi krawędziami. Tył najprawdopodobniej będzie pokryty szkłem.

Co ciekawe, w dolnej części przedniego panelu widoczne są dwie szczeliny, a na dolnej krawędzi nie ma kratki głośnika. Sugeruje to, że co najmniej pod jedną z nich znajduje się głośnik, a być może, będą to dwa, znajdujące się obok siebie głośniki stereo.

Pochodzenie renderów nie jest znane, więc nie należy traktować ich do końca poważnie, ale niewykluczone, że przynajmniej niektóre elementy trafią do ostatecznej wersji urządzenia.

Pixel 2 zadebiutuje najprawdopodobniej w drugiej połowie 2017 roku i będzie wyposażony w procesor Qualcomm Snapdragon 835.

Foto: /Gizmochina


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Hulajnoga elektryczna uGo
18 kwietnia 2019
Przemieszczanie się w miastach nie zawsze jest proste. Komunikacja miejska często pozostawia wiele do życzenia, a korki i względy ekologiczne...

Jaki kabel HDMI wybrać?
18 kwietnia 2019
Planujesz zakup telewizora 4K UHD z HDR, dekodera 4K nc+, Orange, Vectra lub chcesz unowocześnić zestaw kina domowego? Sprawdź, jak...

Nadchodzą nowe procesory Samsunga
18 kwietnia 2019
Samsung zapowiedział, że już w połowie 2020 roku wystartuje z produkcją nowych procesorów opartych na 5 nanometrach. Co to oznacza?

Jak RODO zmieniło monitoring?
18 kwietnia 2019
Rośnie popyt na rozwiązania z zakresu monitoringu, a ich funkcje rozwijają się wraz z potrzebą zapewniania bezpieczeństwa osób i mienia. Od...
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto