A A A

Pierwszy router HomeSpot LTE kategorii 6

2 marca 2016, 07:40
ZyXEL zaprezentował nową serię wydajnych produktów LTE, w tym model LTE4506 – pierwszy na rynku router HomeSpot LTE kategorii 6 obsługujący standard 802.11ac.
Pierwszy router HomeSpot LTE kategorii 6

Stanowiący część mobilnych rozwiązań dostępowych marki ZyXEL, router 4G LTE-A 802.11ac Wi-Fi HomeSpot umożliwia użytkownikom połączenie z różnymi szerokopasmowymi usługami mobilnymi na całym świecie. Wszystko za sprawą najnowszej technologii agregacji zgodnej z LTE, DC-HSPA+/ HSPA/ UMTS i EDGE/ GPRS/ GSM.

LTE4506 jest jedynym urządzeniem w kategorii routerów domowych, które jest zgodne ze standardem LTE kategorii 6 i które dzięki technologii agregacji umożliwia pobieranie danych z prędkością do 300Mbps - czyli dwukrotnie szybciej niż w kategorii 4.

Wraz z obsługą najnowszej technologii bezprzewodowej 11ac, LTE4506 umożliwia obsługę usług w dwóch zakresach częstotliwości (2.4GHz + 5GHz) i zapewnia bezpieczną komunikację jednocześnie dla 32 użytkowników. Aby w łatwy sposób udostępniać połączenia, w urządzeniu zastosowano przycisk do szybkiego udostępniania transmisji bezprzewodowej. Kolejną ciekawą funkcją jest złącze micro USB do wygodnego ładowania baterii oraz gigabitowy port LAN do komunikacji z urządzeniami przewodowymi.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto