A A A

Plantronics BackBeat FIT - partner podczas treningu

16 października 2014, 09:00
Firma KONTEL, przedstawiciel marki Plantronics w Polsce, zapowiedziała debiut na rynku bezprzewodowych słuchawek Bluetooth - Plantronics BackBeat FIT - zaprojektowanych specjalnie dla osób prowadzących aktywny tryb życia i uprawiających sport.
Plantronics BackBeat FIT - partner podczas treningu

Słuchawki są lekkie i elastyczne, wykonane z materiałów używanych w produkcji sprzętu wojskowego. Wyjątkowo wytrzymała konstrukcja BackBeat FIT sprawia, że nadają się do treningu w każdych warunkach. Dzięki nano powłoce P2i są odporne na wilgoć, wodę i pot.

Projektanci zadbali nie tylko o wygodę, ale również bezpieczeństwo osób korzystających z BackBeat FIT. Używając słuchawek słyszy się trochę dźwięki dochodzące z otoczenia (np. nadjeżdżający samochód), a dzięki ich neonowym barwom jest się widocznym po zmroku. W zestawie znajduje się również odblaskowa opaska na rękę, która zabezpiecza smartfon, gdy jest się w ruchu. Po zakończeniu treningu, elastyczne słuchawki FIT można łatwo złożyć i użyć opaski do ich przechowywania.

Nowy bezprzewodowy zestaw słuchawkowy Bluetooth stworzony przez firmę Plantronics, która ma ponad 50 letnie doświadczenie w produkcji słuchawek do komunikacji, oferuje naturalny i czysty dźwięk z głębokim basem. Z BackBeat FIT możesz słuchać muzyki i prowadzić rozmowy telefoniczne w odległości do 10 metrów od telefonu, bez przerywania treningu. Łatwo dostępne, intuicyjne przyciski na słuchawkach pozwalają sprawnie sterować połączeniami i muzyką.

Akumulator wystarcza maksymalnie na 8 godzin słuchania muzyki albo 6 godzin prowadzenia rozmowy telefonicznej, a w trybie czuwania do 14 dni. Słuchawki BackBeat FIT automatycznie przechodzą w stan hibernacji, kiedy znajdują się z dala od telefonu, pozostając w stanie gotowości nawet do sześciu miesięcy.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto