A A A

Plantronics BackBeat FIT - partner podczas treningu

16 października 2014, 09:00
Firma KONTEL, przedstawiciel marki Plantronics w Polsce, zapowiedziała debiut na rynku bezprzewodowych słuchawek Bluetooth - Plantronics BackBeat FIT - zaprojektowanych specjalnie dla osób prowadzących aktywny tryb życia i uprawiających sport.
Plantronics BackBeat FIT - partner podczas treningu

Słuchawki są lekkie i elastyczne, wykonane z materiałów używanych w produkcji sprzętu wojskowego. Wyjątkowo wytrzymała konstrukcja BackBeat FIT sprawia, że nadają się do treningu w każdych warunkach. Dzięki nano powłoce P2i są odporne na wilgoć, wodę i pot.

Projektanci zadbali nie tylko o wygodę, ale również bezpieczeństwo osób korzystających z BackBeat FIT. Używając słuchawek słyszy się trochę dźwięki dochodzące z otoczenia (np. nadjeżdżający samochód), a dzięki ich neonowym barwom jest się widocznym po zmroku. W zestawie znajduje się również odblaskowa opaska na rękę, która zabezpiecza smartfon, gdy jest się w ruchu. Po zakończeniu treningu, elastyczne słuchawki FIT można łatwo złożyć i użyć opaski do ich przechowywania.

Nowy bezprzewodowy zestaw słuchawkowy Bluetooth stworzony przez firmę Plantronics, która ma ponad 50 letnie doświadczenie w produkcji słuchawek do komunikacji, oferuje naturalny i czysty dźwięk z głębokim basem. Z BackBeat FIT możesz słuchać muzyki i prowadzić rozmowy telefoniczne w odległości do 10 metrów od telefonu, bez przerywania treningu. Łatwo dostępne, intuicyjne przyciski na słuchawkach pozwalają sprawnie sterować połączeniami i muzyką.

Akumulator wystarcza maksymalnie na 8 godzin słuchania muzyki albo 6 godzin prowadzenia rozmowy telefonicznej, a w trybie czuwania do 14 dni. Słuchawki BackBeat FIT automatycznie przechodzą w stan hibernacji, kiedy znajdują się z dala od telefonu, pozostając w stanie gotowości nawet do sześciu miesięcy.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualnościFacebook dla biznesu
16 października 2019
Platforma społecznościowa wychodzi naprzeciw oczekiwaniom osób prowadzących małe firmy.

Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto