A A A

Plantronics Blackwire – słuchawki stworzone do pracy

21 listopada 2017, 12:00
Plantronics ogłosił wprowadzenie na rynek nowych serii Blackwire 5200 i Blackwire 3200, które cechuje nowoczesny design, profesjonalna jakość dźwięku oraz szeroki wybór urządzeń w zróżnicowanych cenach.
Plantronics Blackwire – słuchawki stworzone do pracy

Produkty z rodziny Blackwire zaprojektowano z myślą o osobach, których praca wymaga stałego połączenia z komputerem lub smartfonem i chcą swobodnie przełączać się między urządzeniami, nie tracąc ani chwili rozmowy. Badania pokazują, że pracownicy biurowi często są rozpraszani przez odgłosy z zewnątrz i potrzebują rozwiązań, które pomogą im utrzymać koncentrację.

Wybierając słuchawki o nowoczesnym industrialnym wyglądzie urozmaiconym czerwonymi akcentami, które zostały zrobione ze znakomitych materiałów, profesjonalni użytkownicy Blackwire 5200 i Blackwire 3200 otrzymują zarazem najwyższej jakości zestaw słuchawkowy, który daje im pewność, że usłyszą każde słowo i są dobrze słyszani. Dzięki temu mogą być spokojni, że w kompetentny sposób poradzą sobie nawet podczas najtrudniejszych rozmów. Seria Blackwire współpracuje z popularnymi aplikacjami takimi jak Cisco Jabber, Microsoft Skype for Business oraz Microsoft Teams i umożliwia połączenie z urządzeniami mobilnymi i komputerami PC przez gniazdo Jack.

Plantronics Manager Pro

Dzięki Plantronics Manager Pro, usłudze Software as a Service (SaaS), działy IT mają możliwość zdalnego monitorowania i zarządzania słuchawkami z rodziny Blackwire w organizacji, podobnie jak innymi kompatybilnymi z nią zestawami Plantronics, aby mieć pewność, że użytkownicy otrzymują najlepsze możliwe rozwiązania głosowe.

Ceny :

Produkty z serii Blackwire 5200 będą dostępne w wersji ze słuchawką jednouszną (Blackwire 5210) lub dwuuszną (Blackwire 5220) w sugerowanych cenach €99.99 i €109.99.

Produkty z serii Blackwire 3200 z wyściełanymi gąbką nausznikami i regulowanym pałąkiem będą dostępne w wersji jednousznej i dwuusznej w sugerowanych cenach €39.99 i €49.99. Model z miękkimi skóropodobnymi nausznikami, które można złożyć na płasko w futerale, ułatwiając przenoszenie, będą dostępne w wersji jednousznej i dwuusznej w sugerowanych cenach €70.00 i €80.00.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Tor się odwołuje
25 stycznia 2022
Przedstawiciele projektu Tor odwołają się od decyzji blokującej dostęp do sieci.Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto