A A A

Plantronics Blackwire – słuchawki stworzone do pracy

21 listopada 2017, 12:00
Plantronics ogłosił wprowadzenie na rynek nowych serii Blackwire 5200 i Blackwire 3200, które cechuje nowoczesny design, profesjonalna jakość dźwięku oraz szeroki wybór urządzeń w zróżnicowanych cenach.
Plantronics Blackwire – słuchawki stworzone do pracy

Produkty z rodziny Blackwire zaprojektowano z myślą o osobach, których praca wymaga stałego połączenia z komputerem lub smartfonem i chcą swobodnie przełączać się między urządzeniami, nie tracąc ani chwili rozmowy. Badania pokazują, że pracownicy biurowi często są rozpraszani przez odgłosy z zewnątrz i potrzebują rozwiązań, które pomogą im utrzymać koncentrację.

Wybierając słuchawki o nowoczesnym industrialnym wyglądzie urozmaiconym czerwonymi akcentami, które zostały zrobione ze znakomitych materiałów, profesjonalni użytkownicy Blackwire 5200 i Blackwire 3200 otrzymują zarazem najwyższej jakości zestaw słuchawkowy, który daje im pewność, że usłyszą każde słowo i są dobrze słyszani. Dzięki temu mogą być spokojni, że w kompetentny sposób poradzą sobie nawet podczas najtrudniejszych rozmów. Seria Blackwire współpracuje z popularnymi aplikacjami takimi jak Cisco Jabber, Microsoft Skype for Business oraz Microsoft Teams i umożliwia połączenie z urządzeniami mobilnymi i komputerami PC przez gniazdo Jack.

Plantronics Manager Pro

Dzięki Plantronics Manager Pro, usłudze Software as a Service (SaaS), działy IT mają możliwość zdalnego monitorowania i zarządzania słuchawkami z rodziny Blackwire w organizacji, podobnie jak innymi kompatybilnymi z nią zestawami Plantronics, aby mieć pewność, że użytkownicy otrzymują najlepsze możliwe rozwiązania głosowe.

Ceny :

Produkty z serii Blackwire 5200 będą dostępne w wersji ze słuchawką jednouszną (Blackwire 5210) lub dwuuszną (Blackwire 5220) w sugerowanych cenach €99.99 i €109.99.

Produkty z serii Blackwire 3200 z wyściełanymi gąbką nausznikami i regulowanym pałąkiem będą dostępne w wersji jednousznej i dwuusznej w sugerowanych cenach €39.99 i €49.99. Model z miękkimi skóropodobnymi nausznikami, które można złożyć na płasko w futerale, ułatwiając przenoszenie, będą dostępne w wersji jednousznej i dwuusznej w sugerowanych cenach €70.00 i €80.00.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto