A A A

Plantronics EncorePro HW500 – komfortowe słuchawki biurowe

2 maja 2016, 12:00
Seria przewodowych słuchawek Plantronics EncorePro to rodzina wysokiej klasy produktów, składająca się z czterech modeli – HW510, 520, 530 i 540, a każdy z nich pozwala na inny sposób noszenia.
Plantronics EncorePro HW500 – komfortowe słuchawki biurowe

Wysoka jakość rozmów wynika z zastosowania technologii szerokopasmowego dźwięku. Specjalny mikrofon Plantronics z najskuteczniejszą na rynku redukcją szumów otoczenia, zbiera tylko głos użytkownika redukując uciążliwe odgłosy otoczenia i rozmowy współpracowników. Komfort użytkowania modeli nagłownych 510 i 520 wynika z większych nauszników wykonanych z wygłuszającej i dobrze przylegającej do uszu antyalergicznej gąbki. W przypadku modelu na ucho 530 wygoda pracy wypływa z dyskretnego, optymalnego mocowania słuchawki za uchem. Uniwersalny model 540 wyposażony w komplet uchwytów pozwala na zmianę stylu noszenia w zależności od upodobania. Jak więc można zauważyć, każdy znajdzie rozwiązanie dostosowane wprost do swoich wymagań i potrzeb. Słuchawki wyróżniają się również niewielką wagą (od 24 gram do 74 gram).

Inwestycja w Plantronics, jest również inwestycją w zdrowie pracowników - słuchawki gwarantują ochronę słuchu zgodną z polskimi przepisami i dyrektywami prawa unijnego.

Przewodowe słuchawki z rodziny EncorePro HW500 wyposażone są w opatentowane szybkozłącze QD, a dostępna gama kabli przyłączeniowych i adapterów m.in. USB, jack, 3,5 mm, 2 x 3,5 mm sprawia, że są kompatybilne zarówno z komputerami PC/Mac , telefonami komórkowymi, telefonami stacjonarnymi. Wymieniając komputer czy telefon zawsze będziemy mogli skorzystać z tych słuchawek - wystarczy tylko zmiana kabla przyłączeniowego.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto