A A A

Plantronics Voyager 8200 Uc - słuchawki, które nie boją się hałasu

17 lipca 2017, 10:40
Marka Plantronics wprowadza na rynek Voyager 8200 UC, urządzenie należące do segmentu stereofonicznych słuchawek Bluetooth z wbudowanym mikrofonem. Urządzenie posiada technologię pasywnej i aktywnej redukcji hałasu.
Plantronics Voyager 8200 Uc - słuchawki, które nie boją się hałasu

Voyager 8200 UC to pierwsze biznesowe słuchawki stereo z pozbawionym wysięgnika, podwójnie sparowanym mikrofonem, zapewniającym optymalną transmisję głosu. Zostały wyposażone w dwustopniowy tryb aktywnej redukcji szumów oraz technologię inteligentnych czujników.

Voyager 8200 UC jest przeznaczony zarówno dla mobilnych szefów, którzy muszą pozostawać w stałym kontakcie, jak i pracowników biur o otwartym planie, którzy zmagają się z dekoncentrującymi czynnikami i hałasem. Z badań przeprowadzonych w 2016 roku przez Oxford Economics wynika, że pracownicy wskazują możliwość skupienia się na swoich zadaniach bez zakłóceń jako jeden z priorytetów, a prawie 40 proc. z nich podejmuje działania mające na celu złagodzenie hałasu w miejscu pracy. Popularność biur zaprojektowanych na bazie otwartego planu oraz elastycznych form zatrudnienia sprawia, że rośnie zapotrzebowanie na rozwiązania pomagające zapobiegać szkodliwemu wpływowi hałasu i problemom z koncentracją.

„W czasach gdy pracowników cechuje duża mobilność, gotowość do zapewnienia personelowi możliwości skupienia się na wykonywanych zadaniach, staje się priorytetem." - powiedział Gavin Sear, global product marketing manager w firmie Plantronics.

Voyager 8200 UC oraz wprowadzony niedawno na rynek Voyager 3200 UC mogą być w pełni zarządzane za pośrednictwem usługi Plantronics Manager Pro, która pozwala na wgląd w ustawienia, użytkowanie, rozmowy oraz analizę akustyczną. Dzięki nowej funkcji raportów w ramach analizy połączeń oraz monitorowaniu użytkowania szefowie IT mają możliwość identyfikowania użytkowników, którzy prowadzą najmniej rozmów. Jest to możliwe za sprawą rejestrowania połączeń Bluetooth pomiędzy słuchawkami a adapterem Plantronics BT600.

Dodatkowo Voyager 8200 UC posiada:

• Cztery podwójnie sparowane wielokierunkowe mikrofony, aby wychwytywać głos użytkownika, jednocześnie eliminując hałas otoczenia. Pozbawiona wysięgnika mikrofonu konstrukcja zapewnia krystaliczny dźwięk i doświadczenie użytkownika dopasowane do potrzeb klientów biznesowych
• Ulepszone alerty głosowe informują o tym, kto dzwoni, wyłączonym mikrofonie oraz stanie połączenia
• Czas pracy akumulatora pozwala na słuchanie muzyki przez 24 godziny, a przewód audio 3,5 mm jest idealnym rozwiązaniem podczas lotu
• Certyfikat Microsoft Skype for Business i jest kompatybilny z Cisco Jabber i innymi softfonami
• Możliwość parowania z komputerami Windows i Mac dzięki wykorzystaniu technologii Bluetooth, a także licznymi telefonami IP za pośrednictwem procesora audio Plantronics BT600 USB oraz telefonami i tabletami z systemem iOS i Android
• Bezprzewodowy zasięg do 30 m we współpracy z urządzeniami Bluetooth klasy 1.
• Inteligentne czujniki rozpoznają, kiedy słuchawki są założone - automatycznie zatrzymują dźwięk, gdy zostają zdjęte i kontynuują odtwarzanie po ich ponownym założeniu.

Voyager 8200 UC, należący do rodziny produktów Plantronics Voyager, z końcem lipca 2017 będzie dostępny w Stanach Zjednoczonych, a od początku września w pozostałych regionach.

Ceny i dostępność

Voyager 8200 UC dostępny jest w kolorach czarnym (diamond black) i białym (buff white) u autoryzowanych partnerów w cenie €349.


PC Format / Informacja prasowa
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Klawiatura Sharkoon MECH SGK3 RGB
18 listopada 2017
Niemiecki producent Sharkoon wypuszcza na nasz rynek nową wersję swojego najlepiej sprzedającego się mechanika. Mowa o klawiaturze gamingowej...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto