A A A

Platinet PMGQ10B - radiobudzik z ładowarką bezprzewodową

5 kwietnia 2018, 15:40
Platinet wprowadza do swojej oferty głośnik Bluetooth z radiobudzikiem, termometrem, zestawem głośnomówiącym i ładowarką bezprzewodową pracującą w technologii Quick Charge.
Platinet PMGQ10B - radiobudzik z ładowarką bezprzewodową

Platinet PMGQ10B to model wyposażony w dwa głośniki stereo o łącznej mocy 10 watów, które zostały umieszczone po obu stronach urządzenia. Połączenie z urządzeniem odbywa się bezprzewodowo - za pomocą technologii Bluetooth 3.0, lub przewodowo - dzięki złączu AUX, które przez 3,5-milimetrowy kabel mini Jack pozwala podłączyć dowolne urządzenie muzyczne np. odtwarzacz MP4. Platinet PMGQ10B umożliwia błyskawiczne parowanie urządzeń, dzięki technologii NFC - Tap and Pair. Odległość głośnika od podłączonego urządzenia może wynosić osiem metrów.

Platinet PMGQ10B pozwala zastąpić kilka urządzeń na stoliku nocnym. Dzięki wbudowanej ładowarce indukcyjnej pracującej w technologii szybkiego ładowania Quick Charge, wystarczy położyć smartfon na obudowie głośnika, aby naładować jego baterię i bezprzewodowo odtwarzać ulubioną muzykę. Z tyłu obudowy znalazły się też dwa wyjścia USB, które umożliwiają przewodowe ładowanie urządzeń nie wspierających funkcji ładowania bezprzewodowego.

Na froncie urządzenia znalazł się duży ekran LED z regulacją jasności. Pozwala on na wyświetlanie aktualnej godziny, temperatury, częstotliwości odtwarzanej stacji radiowej, a także ikon informujących o trybie pracy.

Oprócz funkcji radia FM, budzika i termometru, głośnik Platinet PMGQ10B może pełnić również funkcję zestawu głośnomówiącego.

Sugerowana cena detaliczna wynosi 259,90 zł brutto.

 


PC Format / Informacja prasowa
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto