A A A

PlayBook dopiero w marcu?

20 grudnia 2010, 11:11
PlayBook dopiero w marcu?

Osoby związane z firmą Research In Motion zasugerowały, że premiera pierwszego tabletu kanadyjskiego producenta została przeniesiona na marzec 2011 roku.

Wprawdzie producent terminali BlackBerry nigdy nie podawał żadnych oficjalnych informacji na temat daty premiery swojego pierwszego tabletu, ale wiele osób liczyło na to, że będzie ona miała miejsce już w lutym 2011. Byłoby to naturalne posunięcie, głównie ze względu na stale powiększającą się ilością użytkowników iPada oraz nadchodzącą premierą jego drugiej odsłony, która (według niektórych źródeł) miałaby nastąpić już w styczniu.

Spokój kanadyjskiego producenta może świadczyć o jednym – o jego pewności siebie. Wielokrotnie zachwalany PlayBook ma szansę na powodzenie głównie w środowiskach biznesowych, które również są ostrożne we wdrażaniu nowych technologii. Gorzej sprawa może wyglądać w przypadku zwykłych użytkowników. Czy tablet RIM zdobędzie rynek szturmem dowiemy się dopiero za kilka miesięcy. Już teraz można jednak powiedzieć, że będzie to jedna z najgorętszych premier nadchodzącego roku.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi: sprzęt
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto