A A A

PlayStation VR w Twoim mieście

16 września 2016, 12:00
Najnowsze gogle wirtualnej rzeczywistości PlayStation VR będą już wkrótce dostępne do przetestowania na przedpremierowych pokazach w centrach handlowych, w największych miast Polski.
PlayStation VR w Twoim mieście

Nowy wymiar rozrywki dla graczy

PlayStation VR to nowy system wirtualnej rzeczywistości, przeznaczony dla konsoli PlayStation 4. Dzięki najnowocześniejszemu wyświetlaczowi HD OLED, możliwości śledzenia ruchów głowy w zakresie 360 stopni oraz dźwiękowi 3D, system VR umieszcza użytkownika „w samym środku" gry, umożliwiając podziwianie niezwykle realistycznego otoczenia i interakcje z nim.

Najnowocześniejsze rozwiązania

To niezwykle angażujące doznanie całkowicie odmienia to, co nazywaliśmy grą do tej pory. Gogle zaprojektowano z niezwykłą precyzją i udoskonalono tak, aby były jak najlżejsze i zapewniały wygodę podczas wielogodzinnej zabawy. Można je z łatwością założyć i zdjąć, a innowacyjność projektu polega na tym, że ciężar urządzenia jest podtrzymywany na opasce biegnącej w poprzek, przez czubek głowy, co pozwala uniknąć obciążenia z przodu. Dodatkowo, częstotliwość odświeżania wynosząca 120 Hz oznacza, że ekran może wyświetlać nawet do 120 klatek obrazu na sekundę.

W kolejnych tygodniach pokazy odbędą się:

24-25.09 - Gdańsk - Galeria Bałtycka

1-2.10 - Łódź - Manufaktura

8-9.10 - Wrocław - Pasaż Grunwaldzki


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto