A A A

Plustek SmartOffice PS283 - skaner biurowy z podajnikiem

30 maja 2012, 08:58
Plustek SmartOffice PS283 - skaner biurowy z podajnikiem

Modecom, oficjalny dystrybutor marki Plustek w Polsce, wprowadził do swojej oferty skaner biurowy, SmartOffice PS283. Urządzenie to jest przeznaczone do skanowania wszelkiego rodzaju dokumentów, począwszy od wizytówek, na popularnym formacie A4 skończywszy.

Urządzenie charakteryzuje szybka i płynna praca podczas procesu przetwarzania dokumentów na wersję cyfrową. Istotną cechą tego produktu jest to, że potrafi on skanować obrazy w wysokiej rozdzielczości do 600 dpi. Według danych uzyskanych od producenta, model SmartOffice PS283 skanuje dokumenty w formacie A4 z szybkością 25 stron na minutę. Dodatkowo walory praktyczne wzbogaca zamontowany w tylnej części urządzenia podajnik, który pomieści jednocześnie do 50 stron A4 lub 20 wizytówek.

Na szczególną uwagę zasługuje funkcja programowania przycisku, dzięki której można zdefiniować przycisków szybkiego dostępu do głównych funkcji skanera. Dzięki takiemu rozwiązaniu każdy użytkownik może według własnych upodobań spersonalizować ustawienia konfiguracyjne, czyniąc tym samym skanowanie dokumentów prostym i przyjemnym procesem. Funkcja ta sprawia, że jedyne, co musi zrobić użytkownik to wcisnąć znajdujący się na urządzeniu przycisk.

Wraz z urządzeniem klient otrzyma pakiet użytecznych programów do zarządzania zeskanowanymi dokumentami. Warto tu wymienić następujące oprogramowania: Plustek DI CAPTURE (do przechwytywania obrazu), ABBY Fine Reader Sprint Plus (do rozpoznawania tekstu) oraz NewSoft Page Manager (do zarządzanie dokumentacją). Z kolei aplikacja do zarządzania wizytówkami, Hotcard Bizcard Finder, pozwala na stworzenie z dostępnych wizytówek, przeszukiwalnej bazy danych z kontaktami biznesowymi.

Sugerowana cena urządzenia to: 1159 zł brutto.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto