A A A

Płyty Blu-ray z technologią AZO

24 maja 2011, 09:43
Płyty Blu-ray z technologią AZO

Firma Verbatim wprowadziła do swojej oferty płytę Blu-ray 6x BD-R LTH z technologią AZO.

Oferuje ona 25 GB pojemności oraz 6-krotną szybkość natrywania. Będzie również dostępna w wersji z rozszerzoną drukowalną powierzchnią sięgającą wewnętrznego otworu. Płyta nadaje się do rejestrowania filmów wysokiej rozdzielczości, tworzenia kopii zapasowych dużej ilości danych oraz długoterminowej archiwizacji zdjęć i wideo.

Nowa płyta Verbatim Blu-ray BD-R LTH 25GB 6x jest już dostępna w sklepach w opakowaniach po 5 sztuk w cenie 43 zł (zalecana cena detaliczna), a jej wersja drukowalna po 10 sztuk w cenie 147 zł (zalecana cena detaliczna).

W płycie BD-R typu LTH wykorzystano sprawdzoną technologię AZO firmy Verbatim, która zapewnia idealną jakość nagrywania i długotrwałą niezawodność. Dużą żywotność archiwizacji i ochronę dysku gwarantuje technologia Verbatim Hard Coat, specjalna powłoka zabezpieczająca powierzchnię nośnika przed zarysowaniem, śladami palców i kurzem, która pomaga uniknąć błędów podczas nagrywania i odtwarzania danych.


Krzysztof Gudowski / Informacja prasowa
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualnościWrażliwy Bluetooth
21 lutego 2020
Błędy w mikroczipach zagrażają wielu urządzeniom medycznym, łącznie z rozrusznikami serca – twierdzą naukowcy z uniwersytetu w Singapurze.

Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto