A A A

Płyty MSI Z68A-GD80 (G3) oraz Z68A-GD65 (G3) już w Polsce

8 sierpnia 2011, 09:12
Płyty MSI Z68A-GD80 (G3) oraz Z68A-GD65 (G3) już w Polsce

Znana firma MSI, potwierdziła wprowadzenie do Polskiej sprzedaży nowych płyt : Z68A-GD80 (G3) oraz Z68A-GD65 (G3). Obie posiadają ogromną przepustowość szyn PCI-E oraz nową technologie UEFI – Click BIOS II, cechująca się jednolitym interfejsem.

Płyty wyposażone zostały w PCI Express Gen 3 posiadającą ultra wysoką przepustowość transferu 320GB/s, co pozwala na przetwarzanie ogromnych ilości danych (ponad 200% szybciej niż Express Gen 2). Nowa technologia Click BIOS II z ujednoliconym interfejsem zarówno na Windowsa jak i UEFI pozwala na szybką i sprawną konfiguracje systemu. Zastosowany system OC Genie II umożliwi nam podkręcanie parametrów CPU, pamięci i kart graficznych za pomocą zaledwie jednego przycisku.

Ciekawostką jest fakt, że MSI wyposażyło wszystkie swoje płyty główne Z68 w najnowsze komponenty klasy militarnej. Zapewniające najlepszą stabilność i niesamowite osiągi w każdej sytuacji.


Krzysztof Mocek
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi: sprzęt
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Bez mapy do celu
23 stycznia 2020
Facebook tak wytrenował sztuczną inteligencję, aby roboty mogły odnajdywać drogę bez korzystania z mapy.Wyprawa w głąb mózgu
23 stycznia 2020
Koncern Google publikuje największą do tej pory mapę połączeń mózgowych w wysokiej rozdzielczości.
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto