A A A

Płyty MSI Z68A-GD80 (G3) oraz Z68A-GD65 (G3) już w Polsce

8 sierpnia 2011, 09:12
Płyty MSI Z68A-GD80 (G3) oraz Z68A-GD65 (G3) już w Polsce

Znana firma MSI, potwierdziła wprowadzenie do Polskiej sprzedaży nowych płyt : Z68A-GD80 (G3) oraz Z68A-GD65 (G3). Obie posiadają ogromną przepustowość szyn PCI-E oraz nową technologie UEFI – Click BIOS II, cechująca się jednolitym interfejsem.

Płyty wyposażone zostały w PCI Express Gen 3 posiadającą ultra wysoką przepustowość transferu 320GB/s, co pozwala na przetwarzanie ogromnych ilości danych (ponad 200% szybciej niż Express Gen 2). Nowa technologia Click BIOS II z ujednoliconym interfejsem zarówno na Windowsa jak i UEFI pozwala na szybką i sprawną konfiguracje systemu. Zastosowany system OC Genie II umożliwi nam podkręcanie parametrów CPU, pamięci i kart graficznych za pomocą zaledwie jednego przycisku.

Ciekawostką jest fakt, że MSI wyposażyło wszystkie swoje płyty główne Z68 w najnowsze komponenty klasy militarnej. Zapewniające najlepszą stabilność i niesamowite osiągi w każdej sytuacji.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto