A A A

PocketBook Basic Touch 2 Save & Safe w nieszablonowej odsłonie

8 maja 2018, 14:30
Firma PocketBook ma w swojej historii kilka edycji specjalnych cenionych i popularnych czytników e-booków. Tym razem producent prezentuje klasyczny PocketBook Basic Touch 2 w wersji Save & Safe.
PocketBook Basic Touch 2 Save & Safe w nieszablonowej odsłonie

Czarna okładka wykonana z odpornego, a jednocześnie lekkiego materiału zapewnia solidną ochronę dla czytnika. Etui zostało pokryte specjalną powłoką, która zapobiega zadrapaniom lub innym uszkodzeniom pokrowca w przypadku zetknięcia z kluczami, długopisem czy też jakimkolwiek twardym przedmiotem. Wewnętrzna strona okładki to aksamitna, niekurząca się mikrofibra. Czytnik wraz ze zintegrowaną okładką waży zaledwie 230 gramów, co sprawia, że korzystanie z niego jest wygodne i bezpieczne.

Dzięki 6-calowemu, dotykowemu wyświetlaczowi E Ink Carta oraz modułowi Wi-Fi PocketBook Basic Touch 2 jest popularny wśród użytkowników szukających nieskomplikowanych, przyjaznych w obsłudze urządzeń. Obsługując bez konwersji 18 formatów e-booków, współpracując z usługami Dropbox, Send-to-PocketBook czy PocketBook Sync i dysponując 8 GB pamięci (rozszerzalnej do 32 GB za pośrednictwem karty microSD), czytnik oferuje mobilność i swobodę wyboru elektronicznej literatury wszystkim pasjonatom czytania w domu, w podróży czy plenerze. Teraz mobilności dodatkowo zabezpieczonej. Po prostu Save & Safe.

Sugerowana cena PocketBook Basic Touch 2 Save & Safe wynosi 399 zł.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto