A A A

PocketBook Touch HD w czerwieni

8 września 2017, 10:00
Cieszący się sporą popularnością czytnik PocketBook Touch HD jest dostępny w nowej obudowie Ruby Red.
PocketBook Touch HD w czerwieni

W nowej odsłonie modelu PocketBook Touch HD Ruby Red wykorzystano dokładnie te same rozwiązania, które zastosowano w czarnym poprzedniku. Wielodotykowy, sześciocalowy wyświetlacz E Ink Carta z wiązkami podczerwieni i rozdzielczością HD (1072 х 1448) i 300 DPI zapewnia wyraźne, o wysokim kontraście litery ulubionych lektur. Dodatkowym, dla wielu czytelników nieodzownym udogodnieniem jest przednie podświetlenie LED.

Czytnik bez problemu poradzi sobie z 17 formatami plików tekstowych, dźwiękami zapisanymi jako mp3 oraz czterema rozszerzeniami plików graficznych. Swoje zasoby przechowuje na 8GB pamięci wewnętrznej lub, dodatkowo, na karcie microSD (do 32GB), którą obsługuje przez wbudowane gniazdo. Pierwsze doświadczenia w e-czytaniu można zdobyć już po rozpakowaniu urządzenia. W pakiecie z czytnikiem, użytkownik otrzymuje blisko setkę preinstalowanych książek elektronicznych w 14 językach oraz pakiet słowników Abbyy Lingvo. W tej biblioteczce znajdują się też klasyki literatury polskiej.

PocketBook Touch HD Ruby Red jest dostępny w sugerowanej cenie 679 zł.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto