A A A

PocketBook Touch Lux 3

19 kwietnia 2015, 10:00
Oferta czytników firmy PocketBook wyposażonych w wyświetlacz E Ink Carta powiększyła się o model PocketBook Touch Lux 3.
PocketBook Touch Lux 3

W cieszącej się dużym powodzeniem rodzinie Touch Lux pojawił się model, którego charakterystyka zapowiada duży komfort e-czytania. Dzięki wykorzystaniu technologii E Ink Carta tekst wyświetlany na ekranie PocketBook Touch Lux 3 ma wyższy kontrast (o 50%) i lepszą widoczność w słońcu (o 20%) w porównaniu z wcześniejszymi rozwiązaniami E Ink. Rozdzielczość HD (1024x758 pikseli) jest gwarancją wysokiej ostrości czcionek i grafik w czytanych e-bookach.

Podobnie jak poprzednie modele z tej linii najnowszy czytnik wyposażony został w przednie podświetlenie, 4 GB pamięci wewnętrznej oraz gniazdo na kartę microSD o pojemności do 32 GB. Z procesorem o taktowaniu 1GHz i 256 RAM pamięci operacyjnej urządzenie zapewnia płynne czytanie i szybką reakcję niezależnie od użytkowanej aplikacji. PocketBook Touch Lux 3 obsługuje bez konwersji pliki tekstowe w 18 formatach oraz obrazy z rozszerzeniami JPEG, BMP, PNG i TIFF.

Urządzenie dostępne w trzech kolorach - białym, szarym i czarnym - ma wbudowane łącze Wi-Fi, za pośrednictwem którego użytkownik może korzystać z dostępu do usług internetowych, takich jak Dropbox, Send-to-PocketBook oraz PocketBook Sync.

Sugerowana cena PocketBook Touch Lux 3 wynosi 529 zł.

 


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto