A A A

Poczuj prędkość - nowe routery TP-Link

25 kwietnia 2018, 14:20
Planujecie kupić nowy router? Jeśli w domu czy biurze korzystacie z wielu urządzeń jednocześnie i macie ochotę sięgnąć po sprzęt z wyższej półki, pod rozwagę można wziąć modele TP-Linka z technologią MU MIMO - Archer C5400, Archer C3150, ArcherC2300 albo DecoM5.
Poczuj prędkość - nowe routery TP-Link

TP-Link deklaruje, że sprzęt lepiej od starszej konkurencji radzi sobie z jednoczesną obsługą większej liczby smartfonów czy konsol, a 250 osób, które jako pierwsze sięgną po wymienione modele, może liczyć na prezenty. Pierwszych 150 osób otrzyma bank energii TL-PB2600 oraz przenośny głośnik Bluetooth BS1001, dla kolejnej setki przewidziano głośniki.

Promocja trwa od 15 kwietnia do 31 maja 2018 roku, więcej informacji znajdziecie na www.przyspieszwifi.pl.

 


materiały prasowe
Tagi: TP-LINK
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Potrzebujesz dziennika? No to notuj
7 sierpnia 2020
Moleskine, firma znana z produkcji notesów, przygotowała internetowy dziennik, który łączy wiele innych przydatnych funkcji.


Snapchat zachęca do głosowania
7 sierpnia 2020
Znana aplikacja, która do tej pory służyła głównie rozrywce, teraz chce zachęcić młodych Amerykanów do głosowania w nadchodzących...

Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto