A A A

Poczuj prędkość - nowe routery TP-Link

25 kwietnia 2018, 14:20
Planujecie kupić nowy router? Jeśli w domu czy biurze korzystacie z wielu urządzeń jednocześnie i macie ochotę sięgnąć po sprzęt z wyższej półki, pod rozwagę można wziąć modele TP-Linka z technologią MU MIMO - Archer C5400, Archer C3150, ArcherC2300 albo DecoM5.
Poczuj prędkość - nowe routery TP-Link

TP-Link deklaruje, że sprzęt lepiej od starszej konkurencji radzi sobie z jednoczesną obsługą większej liczby smartfonów czy konsol, a 250 osób, które jako pierwsze sięgną po wymienione modele, może liczyć na prezenty. Pierwszych 150 osób otrzyma bank energii TL-PB2600 oraz przenośny głośnik Bluetooth BS1001, dla kolejnej setki przewidziano głośniki.

Promocja trwa od 15 kwietnia do 31 maja 2018 roku, więcej informacji znajdziecie na www.przyspieszwifi.pl.

 


materiały prasowe
Tagi: TP-LINK
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Coraz częstsze ataki DDoS na firmy
20 maja 2018
Z badania Kaspersky Lab wynika, że jedna trzecia organizacji nie stosuje rozwiązań do ochrony przed atakami DDoS, licząc, że zajmą się tym...


Uniwersalny selfie stick
19 maja 2018
Styl fotografowania otaczającej nas rzeczywistości zmienił się mocno w przeciągu ostatnich kilku lat. Świat współczesnej fotografii trudno...
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto