A A A

Podkładka Ozone oceloteWorld

18 maja 2015, 14:30
Carlos "Ocelote" Rodriguez - profesjonalny gracz, wykorzystując swoją wiedzę i doświadczenie pomógł stworzyć producentowi Ozone Gaming nowy produkt dedykowany dla graczy. Tym razem do linii Ocelote World dołączyła podkładka.
Podkładka Ozone oceloteWorld

Kiedy projektowano oceloteWorld skupiano się przede wszystkim na prędkości i kontroli. Specjalnie wybrano do jego produkcji stop aluminium o niskim tarciu, aby pozwolić myszce na szybki i dokładny poślizg. Ten materiał nie tylko sprawia, że podkładka jest bardzo wytrzymała, ale także zapewnia bezbłędna pracę śledzenia zarówno z czujnikami optycznymi jak i laserowymi.

"Wynik jest poprostu oszałamiający. Także synergia pomiędzy tą podkładką pod mysz i Argonem (mysz oceloteWorld) nie może być lepsza." - Carlos ocelote Rodriguez

Ozone oceloteWorld posiada gumową antypoślizgową podstawę, która daje komfort przyczepności niezależnie od powierzchni na której się znajduje. Ma to duży wpływ na możliwość wykonania szybkich i zwinnych ruchów bez odrywania się podkładki od biurka. Zapomnij więc o jej poprawianiu i przesuwaniu podczas gry.

Wymiary podkładki to 320 x 260 x 2 mm. Doskonale sprawdzi się ona w grach typu: MOBA, FPS, RTS oraz MMO pozwalając graczowi na pełną swobodę manewrów.

Sugerowana cena detaliczna w Polsce wynosi 129 złotych brutto.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

LinkedIn czyta dane ze schowka
7 lipca 2020
Nowa funkcja w systemie iOS 14 wykryła, że LinkedIn kopiuje dane ze schowka. Microsoft, do którego należy serwis, twierdzi, że to błąd.Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto