A A A

Podkładka ładującą wireless charge stream pad mini

30 maja 2018, 07:10
Marka mophie powiększyła właśnie ofertę produktów służących do bezprzewodowego ładowania urządzeń o podręczną ładowarkę charge stream pad mini.
Podkładka ładującą wireless charge stream pad mini

Nowa podręczna bezprzewodowa podkładka ładująca charge stream pad mini oferuje ładowanie o mocy 5W dla każdego smartfonu, który jest zgody z technologią Qi. Urządzenie zostało stworzone w taki sposób, aby można było bez trudu zabrać je ze sobą w podróż i korzystać z niego np. w samochodzie, na lotnisku lub w hotelu.

Rozwiązanie charge stream pad mini od mophie charakteryzuje się następującymi funkcjonalnościami:

- jest zgodne ze standardem Qi: nowy produkt mophie pozwala bezprzewodowo ładować nowe smartfony Apple, Samsung oraz inne urządzenia obsługujące technologię Qi.

- aby rozpocząć ładowanie smartfona wystarczy położyć go na podkładce: ładowanie rozpoczyna się automatycznie, gdy tylko obudowa dotknie podkładki.

- gumowana powierzchnia podkładki chroni urządzenie przez ześlizgnięciem się: telefon jest bezpieczny przez cały okres ładowania.

- ładuje smartfony również przez lekkie etui: podkładka charge stream pad mini dostarczy bezprzewodowo energię do urządzenia, nawet jeśli będzie zabezpieczone obudową o grubości do 3mm.

Cena i dostępność:

Podkładka mophie charge stream pad mini będzie dostępna na stronie producenta w czerwcu, a sugerowana cena detaliczna wynosić będzie około 110 złotych (€29.95).


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto