A A A

Podkręcony GeForce GTX Titan Black od Gigabyte

22 lipca 2014, 12:00
Gigabyte poinformował o wprowadzeniu do sprzedaży nowej karty graficznej dla prawdziwych entuzjastów najwyższej wydajność - GV-NTITANBLKGHZ-6GD-B.
Podkręcony GeForce GTX Titan Black od Gigabyte

Model ten bazuje na potężnym procesorze graficznym NVIDIA GeForce GTX Titan Black, który dodatkowo został fabrycznie podkręcony do częstotliwości 1006 MHz (w trybie Boost 1111 MHz). Ponadto karta graficzna wyposażona jest w aż 6 GB szybkiej pamięci GDDR5, dzięki czemu bez problemów sprosta nawet najbardziej wymagającym wyzwaniom.

Oprócz rewelacyjnej wydajność produkt Gigabyte wyróżnia się również dedykowanym, autorskim systemem chłodzenia Windforce 600 Watt Edition, który otrzymamy w zestawie z kartą. Za sprawą kilku istotnych ulepszeń najnowsza edycja Windforce, w porównaniu do rozwiązań referencyjnych, zapewnia o 33 procent wyższą efektywność w odprowadzaniu ciepła. Wśród najistotniejszych zmian należy wymienić przebudowane łopatki wentylatorów, zoptymalizowany kształt żeberek radiatora czy wykorzystanie nowych, kompozytowych ciepłowodów.

Karta graficzna GV-NTITANBLKGHZ-6GD-B oferuje także pełne wsparcie dla najpopularniejszych standardów i technologii, w tym Microsoft DirectX 11.2, PCI-Express 3.0, NVIDIA 3D Vision Surround, CUDA, SLI, G-Sync, PhysX czy GPU Boost 2.0.

Gigabyte GV-NTITANBLKGHZ-6GD-B jest już dostępny w sprzedaży w sugerowanej cenie brutto wynoszącej 4169 złotych. Produkt objęty jest 24-miesięcznym okresem gwarancyjnym.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto