A A A

Podstawka z chłodzeniem do tabletów

18 lipca 2014, 11:00
Titan, producent systemów chłodzenia wprowadził do swojej oferty uniwersalną podstawkę do tabletów.
Podstawka z chłodzeniem do tabletów

Titan Cube TTC-NF03TZ to połączenie podstawki i wentylatora w jednym. Urządzenie oferuje stabilne i bezpieczne oparcie dla tabletu, dzięki czemu oglądanie filmów, przeglądanie Internetu staje się bardziej komfortowe.

Produkty typu tablet czy smartfon nie posiadają własnego systemu chłodzenia. Rozwiązaniem tego problemu jest specjalna konstrukcja podstawki oraz wentylator o średnicy 6 cm. Dzięki temu ciepło generowane podczas intensywnej pracy bądź ładowania tabletu jest skutecznie neutralizowane. Tym samym poprawia się efektywność urządzenia i zwiększa jego i żywotność.

Stylowa podstawka jest wykonana z wysokiej jakości aluminium. Dzięki temu użytkownik może cieszyć się ciekawym wyglądem i stabilna podstawą. W miejscu kontaktu tabletu z Cubem, zastosowano naklejki z gumy, by ochronić nasze urządzenie przed porysowaniem. Wbudowany port USB, umożliwia w łatwy i szybki sposób podłączenie zasilania, dzięki czemu czas pracy z tabletem jest praktycznie nieograniczony.

Cena detaliczna produktu wynosi 89 zł.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto