A A A

Podświetlana klawiatura marki Logitech

10 kwietnia 2014, 13:30
Marka Logitech wprowadza na rynek podświetlaną klawiaturę Logitech Illuminated Living-Room Keyboard K830 przeznaczoną do użytku domowego.
Podświetlana klawiatura marki Logitech

Klawiatura K830 automatycznie przyciemnia bądź rozjaśnia klawisze w zależności od oświetlenia pomieszczenia, co ułatwia korzystanie z niej bez względu na porę dnia. Podczas pisania - klawisze się podświetlają; gdy przestajesz pisać - po 5 sekundach gasną w celu oszczędzania energii.

Sprzęt został zaprojektowany aby pasował do przestrzeni salonowej - jest lekki, kompaktowy, a klawisze są miękkie i wygodne. Dzięki klawiaturze K380 można wygodnie przeglądać strony internetowe czy zarządzać mediami nawet z odległości 10 metrów - dzięki 2.4 GHz połączeniu bezprzewodowemu. Dodatkowo klawiaturę można ładować więc wymiana baterii nie jest konieczna.

Klawiatura K830 została wyposażona w panel dotykowy, dzięki czemu nie ma potrzeby korzystania w salonie z dwóch różnych urządzeń do sterowania komputerem. Touchpad w K830 oferuje precyzyjną kontrolę nad kursorem, a zaokrąglone boki ułatwiają trzymanie klawiatury w ręku. Dodatkowo dzięki smukłej konstrukcji klawiatura może być przechowywana pionowo, co pozwoli na zaoszczędzenie miejsca w dużym pokoju.

Dostępność i cena

Logitech Illuminated Living-Room Keyboard K830 będzie dostępna w sklepach już od połowy maja w cenie 439 zł.

 


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto