A A A

Podwójne ładowanie urządzeń USB

26 marca 2014, 09:20
Navilock wprowadził na rynek ładowarkę, przeznaczoną dla użytkowników smartfonów, odtwarzaczy multimedialnych, czy tabletów zasilanych z portu USB. Kompaktowych rozmiarów ładowarka jest ergonomiczna i umożliwia ładowanie dwóch urządzeń jednocześnie.
Podwójne ładowanie urządzeń USB

Ładowarka Navilock (62516) wyposażona w klasyczną wtyczkę elektryczną oraz dwa porty USB obsługuje zasilanie o całkowitej wartości 2100 mA. Pełna wartość (2100 mA) jest dostępna po podłączeniu tylko jednego urządzenia USB. W przypadku podłączenia dwóch urządzeń USB, prąd dzielony jest odpowiednio między oba porty.

Urządzenie o rozmiarach 61,5 x 41,0 mm bezproblemowo mieści się w małej kieszeni, co sprawia że zawsze możemy je mieć przy sobie.

Produkt jest objęty 3 letnią gwarancją, a cena detaliczna wynosi 48 zł.

 


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto