A A A

Pograj za darmo w święta

22 grudnia 2008, 14:09
Firmy Crytek oraz Electronic Arts przygotowały dla wszystkich graczy, którzy mają komputery podłączone do internetu, promocję świąteczną grę sieciową Crysis Wars udostępnioną za darmo.
Pograj za darmo w święta

Crysis Wars to sieciowa odmiana gry Crysis Warhead (która z kolei do działania nie wymaga internetu, oferując rozgrywkę w trybie single player) – strzelaniny 3D w futurystycznej scenerii. Aby skorzystać ze świątecznej promocji i pograć za darmo w Crysis Wars, każdy chętny musi najpierw zarejestrować się na oficjalnej stronie gry, a następnie – po przeprowadzeniu rejestracji – pobrać oprogramowanie klienckie gry i zainstalować je na swoim komputerze. Po zainstalowaniu gry należy podłączyć się do serwerów Crysis Wars, podając otrzymany podczas rejestracji klucz.

Niestety, ci którzy oczekują niekończących się rozgrywek, nieco się rozczarują. Darmowy dostęp do serwerów gry będzie zagwarantowany tylko do 28 grudnia br. Wszyscy, którzy będą chcieli kontynuować zabawę, muszą zakupić pełną wersję produktu.

Źródło: Electronic Arts; MyCrysis.com


Tagi: internet, gry
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Hulajnogi pod kontrolą
18 września 2020
Władze Lublina regulują zasady korzystania z urządzeń transportu osobistego.


Twiddlesum – jedyny taki kalkulator
17 września 2020
Twiddlesum łączy sposób wykonywania działań charakterystyczny dla pierwszych liczydeł – abakusów – z nowoczesną, komputerową techniką.
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto