A A A

Pokoloruj swojego notebooka

16 sierpnia 2011, 12:42
Pokoloruj swojego notebooka

Canyon, marka designerskich produktów związanych z branżą IT i urządzeń peryferyjnych do komputerów zaprezentowała kolorowe naklejki na notebooki utrzymane w stylistyce ulicznego graffiti.

Naklejki zaprojektowane przez firmę Canyon poza nadaniem indywidualnego charakteru mają chronić komputer przed wszelkimi zadrapaniami i innymi urazami. Dzięki temu nawet najbardziej aktywni gadżeciarze, będący w ciągłym ruchu, mogą być spokojni o swoje „maleństwa”.

Uniwersalny rozmiar stickersów (35.5x29 cm) umożliwia ich aplikację na różnej wielkości notebooki - do 16” włącznie. Same naklejki zrobione są z wysokiej jakości winylu co ma zapewnić im praktycznie nieograniczony żywot.

Łatwe przyklejanie i usuwanie stickersów pozwala zmieniać barwy i kolorystykę naszego komputera w zależności od upodobania.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto