A A A

Polskie eliminacje mistrzostw overclockingu

28 maja 2010, 16:10
Polskie eliminacje mistrzostw overclockingu
Siedmiu overclockerów i jedna overclockerka, wszyscy uzbrojeni w suszarki, talizmany szczęścia, termosy, pasty i masę innych przyborów, które pozwalają ekstremalnie podnieść wydajność platform PC. Do tego 150 litrów ciekłego azotu i dużo dobrego humoru.

21 maja 2010, w Warszawie, odbyły się polskie eliminacje do europejskich rozgrywek GIGABYTE OPEN OVERCLOCKING CHAMPIONSHIP 2010 (GO OC 2010). W zawodach wzięły udział cztery drużyny: "ryba" i "Chaos", Xtreme Team ("Xtreme Addict" i "mareczq"), Team PCLab.pl ("Yotomeczek" i "G.Foyle") oraz Realitynet.pl OC Team ("dareen" i "DEVILEK").

Zawodnicy zmierzyli się ze sobą kolejno w trzech konkurencjach (PI Fast, Super Pi i Wprime) przy użyciu procesorów Intel Core i7 980X, płyt głównych GIGABYTE GA-X58A-UD3R, kart graficznych GIGABYTE GV-R567OC-1GI, pamięci Kingston HyperX 2000 CL9, dysków Kingston 128 GB SSD oraz zasilaczy Cooler Master RS600. Każdy zestaw był również wyposażony w klawiatury Logitech G19 i myszki G9x oraz monitory iiyama E2208HDS.

Szczęście dopisało drużynie ryby i Chaosa, która wygrała tegoroczne eliminacje zdobywając w sumie 64 punkty. Tylko dwa punkty mniej zdobył Xtreme Team (62 punkty), miejsce trzecie i czwarte zajęły kolejno Team PCLab.pl (48 pkt) i Realitynet.pl OC Team (40 pkt).

Relacja wideo w finałów:


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto