A A A

Ponad 2,4 tys. stron niekompatybilnych z IE8

20 lutego 2009, 10:14
W sieci dostępna jest lista 2400 stron, które nie są kompatybilne z przeglądarką Internet Explorer 8. Microsoft opublikował zestawienie w formie pliku, osobno dla systemu Vista oraz XP. Na liście znajduje się także wiele popularnych polskich witryn. Plik można pobrać i zainstalować, dzięki temu nasza przeglądarka będzie się przełączać we właściwy tryb.
Ponad 2,4 tys. stron niekompatybilnych z IE8

Po pobraniu pliku z listą i zainstalowaniu go na swoim komputerze przeglądarka będzie automatycznie przełączać się (podczas wizyty na jednej z witryn) w tryb kompatybilności. Microsoft stworzył listę, ponieważ obecna wersja sztandarowej przeglądarki jest bardziej zgodna ze standardami. Jednak podczas wizyt na stronach, witryny źle identyfikują IE 8 i działają tak, jakby miały do czynienia ze starszymi wersjami programu. Wtedy witryna jest zgodna ze starszą wersją IE, ale niezgodna z nowymi standardami.

Na liście znalazły się tak popularne witryny, jak: Apple.com, Facebook, Google.com, eBay, onet.pl, google.pl, nasza-klasa.pl, allegro.pl, wp.pl, interia.pl, wrzuta.pl, o2.pl, gazeta.pl, fotka.pl, otomoto.pp czy gratka.pl. Ciekawostką jest także pojawienie się strony Microsoft.com.

Źródło: Microsoft


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto