A A A

Ponad 8 mln pobrań Firefoksa 3 podczas Download Day

19 czerwca 2008, 11:41
Ponad 8 mln pobrań Firefoksa 3 podczas Download Day

Zakończyła się próba bicia rekordu Guinnessa w liczbie pobrań najnowszej wersji przeglądarki Firefox. Podczas tzw. Download Day użytkownicy z całego świata ściągnęli trzecią wersję Liska ponad 8 mln razy.
Jeszcze we wtorek rano wśród chętnych do udziału w akcji przodowali Polacy (tuż za użytkownikami z USA). Ostatecznie Polskę w liczbie pobrań wyprzedziło jeszcze kilka krajów, m.in. Niemcy, Francja i Wlk. Brytania. Mimo wszystko Polska wystawiła bardzo silną reprezentację 240 440 uczestników. Najwięcej chętnych do udziału w Download Day znalazło się w USA – prawie 3,25 mln osób.

Download Day
Ciemnoczerwonym kolorem zaznaczono kraje, które podczas
Download Day wystawiły najliczniejsze reprezentacje

O tym, czy rekord Guinnessa został pobity, zdecyduje specjalna komisja, której prace mogą potrwać jeszcze kilka dni. Oczywiście poinformujemy o decyzji, jaką podejmą jurorzy.

Źródło: Spread Firefox


Maciej Płochocki PCF
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualnościZapisz swoje tłumaczenia
27 lutego 2020
Już niebawem Tłumacz Google'a usunie całą historię tłumaczeń zapisaną lokalnie.

Z PayPala wyciekały pieniądze
26 lutego 2020
Przyczyną kradzieży był błąd integracji PayPala z Google Play. Przestępcy tę wykorzystali lukę do dokonywania nieautoryzowanych transakcji.
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto