A A A

Portal specjalnie dla kibiców piłki nożnej

20 października 2008, 16:59
Portal specjalnie dla kibiców piłki nożnej

Premiumliga.pl to nie tylko serwis z najświeższymi informacjami z boisk polskiej ekstraklasy piłkarskiej, ale także funkcje społecznościowe skierowane do kibiców konkretnych drużyn.
Główna część portalu to serwis informacyjny, wzbogacony o specjalne materiały multimedialne przygotowywane przez kluby dla swoich fanów.

Za pośrednictwem portalu kibice mogą tworzyć fora i grupy dyskusyjne swoich drużyn. Ponieważ w sporcie chodzi przede wszystkim o rywalizację, kibice mogą współzawodniczyć w walce o tytuł najbardziej aktywnej grupy portalu. Przyznawane za aktywność punkty będą regulowały pozycję drużyny w klasyfikacji portalu – w Lidze Kibiców. Niestety na razie z tej opcji korzystać mogą jedynie kibice Wisły Kraków i Lechii Gdańsk, ale z pewnością do pierwszej dwójki dołączą kolejne kluby.

Twórca Premiumligi – operator Orange – przygotował także limitowaną kolekcję starterów Orange Go z logami drużyn piłkarskich. Starter kosztuje 20 zł, a jego wartość można w całości przeznaczyć na połączenia i inne usługi. Dodatkowo za każde z sześciu pierwszych doładowań o wartości min. 25 zł kibic może dostać premię w postaci 1 godziny rozmów na dzielenie się emocjami piłkarskimi. Kto zakupi starter, zyska dostęp do dodatkowych materiałów zamieszczonych w serwisie.

Źródło: Orange


Maciej Płochocki PCF
Tagi: internet
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Discord nie tylko dla graczy
3 lipca 2020
Aplikacja rozpoczyna rebranding, który ma poszerzyć grono odbiorców, przede wszystkim spoza kręgu graczy.

Policja odszyfrowała przestępców
3 lipca 2020
Europejskie służby użyły złośliwego oprogramowania, by rozpracować bandytów. W Wielkiej Brytanii aresztowano prawie 750 osób.


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto