A A A

Poważna usterka w notebookach Acer

13 października 2009, 10:47
Poważna usterka w notebookach Acer

Niektóre notebooki Acer Aspire mogą się przegrzewać w specyficznych warunkach - poinformowała firma Acer na swoich stronach internetowych. Producent komputerów zobowiązał się dobrowolnie naprawić usterkę, a problem dotyczy pięciu modeli notebooków.

Problem dotyczy modeli Acer Aspire AS3410, AS3810T, AS3810TG, AS3810TZ i AS3810TZG wyprodukowanych przed 15 września 2009. Usterka polega na przegrzewaniu się kabla mikrofonowego, w momencie, kiedy lewa ręka użytkownika mocno dociska podpórkę dłoni. Następstwem tego może być zniekształcenie obudowy, a nawet uszkodzenie systemu.

Firma Acer dobrowolnie naprawi usterkę w feralnych modelach notebooków.  Jeśli chcemy dowiedzieć się, czy nasz komputer potrzebuje pomocy, należy zajrzeć na stronę http://customercare.acer-euro.com/customercare/AcerUpdate.aspx?CID=PL&LID=POL&IType=JM31 i w przeznaczonych do tego miejscach wpisać  numer seryjny (22 znaki -kod wydrukowany na białej naklejce na spodzie) lub numer SNID (11-cyfrowy -znajduje się na białej etykiecie).


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto