A A A

Power Bank 10000 mAh marki Hykker w Biedronce

6 listopada 2018, 13:30
W Biedronce dostępny jest praktyczny Power Bank 10000 mAh marki Hykker (49,99 zł). Urządzenie oferowane jest do 13 listopada br. lub do wyczerpania zapasów.
Power Bank 10000 mAh marki Hykker w Biedronce

Hykker Power Bank 10000 mAh posiada ogniwa litowo-jonowe. Hykker Power Bank 10 000 ma kompaktową obudowę z tworzywa, zabezpieczającą przed uszkodzeniami fizycznymi. Urządzenie wyposażono w dwa wejścia USB pozwalające na równoczesne ładowanie dwóch gadżetów.

Szybkość i komfort użytkowania banku energii potęguje większa przepustowość mocy, co równa się szybszemu ładowaniu na poziomie 2,1A - producent rozumie przez to możliwość przekazania większej mocy dzięki wysoce stabilnemu napięciu wyjściowemu, (napięcie wykazuje stabilność pomimo obciążenia dużym prądem 2.1A). Urządzenie posiada także wskaźnik poziomu naładowania, który pozwala zarządzać transmisją energii oraz latarkę LED doświetlająca drogę w awaryjnych sytuacjach.

Produkt dostępny jest w dwóch wariantach kolorystycznych: białym oraz czarnym.

Urządzenie zostało przebadane przez niezależną jednostkę certyfikującą DEKRA, która sprawdziła je pod kątem funkcjonalności, łatwości obsługi, parametrów technicznych i wytrzymałości.

Power Bank 10000 mAh w cenie 49,99 zł.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto