A A A

Power Banki od Extreme Media

8 grudnia 2016, 07:40
Firma Extreme Media zaprezentowała nowe modele banków energii dostępne w różnych wersjach pojemnościowych, od 5000 mAh do 10 000 mAh.
Power Banki od Extreme Media

Najważniejsze w przypadku Power Banków są szybkość ładowania - o ten aspekt ma zadbać wejście USB 2.0 oraz bateria litowo-polimerowa - a także ich pojemność energetyczna. Extreme Media proponuje produkty w różnych wersjach pojemnościowych, od 5000 mAh do 10 000 mAh.

Wersje QC korzystają też z technologii Quick Charge 3.0, mającej zapewnić cztery razy szybsze ładowanie w porównaniu ze zwykłymi Power Bankami. Oba urządzenia za to zostały wyposażone w dwa wejścia USB, by użytkownik miał możliwość podładowania większej ilości sprzętów. Wytrzymałość Power Banków Extreme Media szacowana jest do 500 cykli ładowania.

Tam, gdzie mamy do czynienia z prądem, zawsze istnieje ryzyko poważnej awarii i np. „przysmażenia" sprzętu. W Power Bankach AL znalazło się miejsce dla ochrony przeciwprzeciążeniowej i przeciwprzepięciowej, a w QC dodatkowo zabezpieczenie przeciw utracie napięcia i przed rozładowaniem się.

Skoro Power Bank ma służyć w kryzysowych sytuacjach, gdy użytkownik znajduje się poza domem, urządzenie nie powinno nastręczać problemów przy ciągłym noszeniu go ze sobą. Urządzenia od Extreme Media są kompaktowych rozmiarów, a ich grubość nie przekracza 1 cm. Jednak za niewielkimi wymiarami ma iść także wytrzymałość, osiągana dzięki metalowej, a w przypadku AL aluminiowej, obudowie.

Power Banki AL i QC kosztują od 59 do 129 zł.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto