A A A

Power bank marki QUER o pojemności 10400 mAh

17 września 2014, 12:00
Od września na rynku dostępny jest power bank QUER KOM0546.1, który spośród wielu podobnych urządzeń wyróżnia duża pojemność oraz zastosowane doskonałej jakości ogniw firmy Samsung.
Power bank marki QUER o pojemności 10400 mAh

Nowość z marki QUER została wyposażona została w ogniwa Samsunga o łącznej pojemności 10400 mAh. Taki zestaw sprawia, że power bank KOM0546.1 szybko doładuje baterię np. w tablecie oraz umożliwi nawet kilkukrotne naładowanie smartfona. Co ważne dwa urządzenia można ładować w tym samym czasie. W czarno - białej obudowie umieszczono bowiem dwa porty USB: jeden dostarcza prąd o natężeniu 2.1A, a drugi 1A. Poziom naładowania power banka oraz port, z którego korzystamy by doładować urządzenie można sprawdzić na niewielkim wyświetlaczu LCD w kolorze niebieskim. Funkcjonalność nowości marki QUER zwiększa także latarka, umieszczona na jednej z bocznych krawędzi.

QUER KOM0546.1 pasuje do wszystkich urządzeń mobilnych zasilanych napięciem do 5V. Bez problemu można doładować nim smartfony, tablety, nawigacje, aparaty i kamery cyfrowe czy odtwarzacze mp3. Do zestawu dołączony jest kabel micro USB.

Sugerowana cena detaliczna - 149 zł.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto