A A A

PowerWalker - UPS do zadań specjalnych

1 kwietnia 2016, 07:20
VI 1000 T/HID to UPS o topologii Line-Interactive, o mocy rzeczywistej wynoszącej 700 W. Zasilacz, poza regulatorem napięcia AVR, wyposażono w moduł dwóch baterii o pojemności 7Ah, charakteryzujących się krótkim czasem ładowania (3h do 90% pojemności) i możliwością podtrzymania mocy do 4 minut przy obciążeniu znamionowym.
PowerWalker - UPS do zadań specjalnych

Zastosowana technologia „hot-swap" pozwala na wymianę akumulatorów podczas pracy urządzenia, bez konieczności restartu. Wbudowany falownik oferuje na wyjściu pełną falę sinusoidalną, dzięki czemu można wykorzystywać go do zasilenia urządzeń o indukcyjnym charakterze obciążenia.

Zaletą UPSa jest port USB-HID, który umożliwia bezpośrednią komunikację z podłączonymi urządzeniami bez konieczności instalacji dodatkowych sterowników. Do zarządzania zasilaniem awaryjnym wykorzystywane są opcje dostępne w menu systemu operacyjnego, dzięki czemu komputer desktopowy zachowuje się jak notebook z podłączoną baterią. Wyposażenie zasilaczy awaryjnych w USB-HID pozwala na zastosowanie ich w urządzeniach, w których niemożliwe jest zainstalowanie dodatkowych sterowników.

UPS posiada rozbudowane menu wyświetlacza, umożliwiające zmianę wartości napięcia wyjściowego i zakresu napięcia wejściowego. Ponadto informuje również o aktualnym obciążeniu w „W" czy czasie podtrzymania awaryjnego w minutach. VI 1000 T/HID jest jedną z niewielu pozycji na rynku umożliwiających pełne dezaktywowanie sygnałów dźwiękowych. Urządzenie posiada niewielkie wymiary, dzięki czemu sprawdzi się w miejscach o ograniczonej przestrzeni.

Cena detaliczna zasilacza wynosi 859 zł.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto