A A A

PowerWalker - zasilacz na straży serwera

30 listopada 2016, 07:30
By firma funkcjonowała prawidłowo, musi posiadać własny serwer, na którym będą gromadzone wszystkie jej dane. W takiej sytuacji do ochrony przechowywanych informacji przed awarią nie wystarczy zwykły UPS, lecz zasilacze do urządzeń w szafach serwerowych, takie jak te z serii CPR 3/1 i 3/3 od Power Walkera.
PowerWalker - zasilacz na straży serwera

Wspomniane modele przeznaczone są dla małego biznesu i serwerowni. W takich miejscach wykonanie backupu danych nie jest tak łatwe i szybkie do przeprowadzenia, jak w przypadku pojedynczego komputera. Stąd kluczowym jest, by zasilacz utrzymywał serwer w stanie gotowości przez jak najdłuższy okres.

Zyskaj cenny czas

Modele CPR bazują na technologii plug and play, co oznacza, iż montaż kolejnych battery packów nie powinien nastręczać żadnych trudności. Przyłączenie większej ilości baterii pozwala wydłużyć czas działania UPS-a. Co więcej, moduły bateryjne można podłączyć także w czasie trwania pracy zasilacza.

Więcej mocy

Ochrona biznesowego serwera wymaga także znacznie więcej mocy do jego utrzymania. Maksymalna pojemność energetyczna zasilaczy CPR może zostać rozszerzona do 60 kVA w przypadku wersji 3/1 i 45 kVA dla wersji 3/3 - wszystko dzięki opcji połączenia ze sobą do trzech zasilaczy awaryjnych. Dodatkowo po włączeniu trybu ECO efektywność działania UPS-ów ma wzrosnąć do 96%.

Gdy robi się naprawdę źle

Zasilacze CPR oferują także szeroki zakres mocy wejściowej i częstotliwości, umożliwiające produktom PowerWalker działanie w sytuacji, gdy sieć energetyczna jest niestabilna. Poza tym UPS-y zapewniają także wsparcie dla generatora energetycznego. Pracę UPS-a można przez cały czas monitorować zarówno przy pomocy panelu LCD, jak i dzięki specjalnemu oprogramowaniu dostarczonemu przez PowerWalker.

Zasilacze awaryjne CPR 3/1 i 3/3 dostępne są w wersjach o mocy 10000, 15000 i 20000 VA, a ich cena wynosi od 13500 zł do 26000 zł.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto